SK PLASTON ŠLUKNOV "B"   3 : 2   FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  (2:1)

V neděli 1.4.2012 zajíždělo naše "A" mužstvo k mistrovskému utkání do Lipové u Šluknova kde od 16:30 hod. změřilo síly s mužstvem Šluknova "B".

Na podzim jsme na domácím trávníků zvítězili 1:0 brankou z pokutového kopu, kterou vstřelil Luboš Trlica.

sestava domácích: Šolín, Schneider, Kulhavý, Vyšohlíd, Dvořák, Morkus, Kramer, Mrkvička, Kirchberger, Mikula, Svoboda

náhradníci: Koukol, Beneš, Kramer L.                                          trenér: Korejs

sestava hostí: Forró, Mužík P., Voborský, Hyl, Dusil, Štarman, Lapšo, Mužík J., Erneker, Trlica L., Trlica P.

náhradník: Víšek                                                                      trenér: Trlice P. njst.

Rozhodčí: Musil, Dušík, Kadeřábek

Zápas začal mírnou převahou domácího mužstva, které se ujalo již v 5. minutě vedení 1:0. Našemu celku se podařilo ve 14. minutě vstřelit branku zásluhou Standy Voborského, ale ta nebyla pro postavení mimo hru uznána. Soupeř měl stále územní převahu a ta vyústila ve 28. minutě druhou brankou  2:0.  Hra se postupně vyrovnala a naše mužstvo mělo více ze hry. Jan Mužík ve 33. minutě krásnou střelou z hranice velkého vápna do růžku soupeřovy branky snížil na 2:1. Do poločasu, ve 37 .minutě, vstřelil ještě Luboš Trlica branku, ale ta nebyla opět pro postavení mimo hru uznána. Do kabin se odcházelo za stavu 2:1

Druhý poločas se hrál oboustraně vyrovnaný fotbal. Domácí celek však v 63. minutě zvýšil vedení na 3:1. O šest minut později v 69. minutě snižoval na konečných 3:2 Zdeněk Erneker křížnou střelou z levé strany po centru Petra Mužíka.

Příští utkání hrajeme na domácím trávníku v sobotu 7.4.2012 od 16:30 hod. s Mikulášovicema

So 31. březen 2012, 10:05:59 CEST