FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  2 : 1  JIŘETÍN POD JEDLOVOU  (0:0)

V sobotu 24.3.2012 od 15:00 hod. odehrálo naše "A" mužstvo první utkání jarní části II. třídy okresního přeboru. Na domácím trávníku jsme přivítali soupeře z Jiřetína pod Jedlovou, kterého jsme na podzim porazili 3:1. Naše mužstvo do zápasu vedl staronový trenér Trlica Petr njst. společně s Janem Mužíkem.

naše sestava: Forró, Mužík P., Voborský, Gálik, Onik, Štarman, Lapšo, Mužík J., Erneker, Trlica L., Trlica P.,

náhradníci: Kučera, Horčička, Hyl, Víšek                      trenér: Trlica P. njst.

sestava hostí: Břeň, Kucer, Prokop, Materna D., Materna M., Novák, Bachar, Routa, Hlaváč, Bláha, Hozák

náhradníci: Bek, Zoser, Král                                             trenér: Kucer M.

rozhodčí utkání: Trojan, Dostál, Hübner

První poločas nepřinesl moc pěkný fotbal, za zmínku stojí snad jen zákrok Standy Forra, který soupeřovu přízemní střelu vyškrábl a dobíhající utočník hostí už neměl čas umístit balón do naší branky. Také my jsme měli jednu vyloženou šanci, ale Jirkovi Štarmanovi v poslední chvíly míč uskočil z kopačky. Do kabin se odcházelo za bezbrankové remízi 0:0.

Druhý poločas začali lépe hosté a v 52 minutě šli do vedení. 0:1. Bachar Štefan se nejlépe zorientoval před naší brankou a přízemní střelou z malého vápna vstřelil branku. V 61 minutě jsme vyrovnali zásluhou Luboše Trlici, který vstřelil velice "šťastný" gól a vyrovnal stav utkání na 1:1. V 75. minutě zahráli hosté ve svém pokutovém území rukou a nařízenou penaltu proměnil Luboš Trlica 2:1.

První jarní utkání jsme s obrovským štěstím dodřeli do vítězného konce. Příští týden nás čeká v neděli 1.4.2012 od 16:30 hod. utkání se Šluknovem "B".

So 24. březen 2012, 11:33:42 CET