FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  0:2  FK MALŠOVICE  (0:2)
      V sobotu 5.11.2011 od 14:00 hod. odehrálo naše "A" mužstvo další mistrovské utkání tentokrát doma s Malšovicema. Zápas se hrál za oblačného počasí na travnatém povrchu.

sestava domácích: Víšek, Trlica L., Voborský, Štarman, Onik, Gálik, Hyl, Mužík J.,Erneker, Mužík P., Trlica P.

náhradníci: Řehák, Nídr, Kapusta, Kučera, Horčička, Forró

sestava hostí: Dornbach M., Veselý P., Veselý J., Zápotocký, Gablík, Gacík, Sadílek, Dědič, Khop, Nedělka, Stránský

náhradníci: Hynčica, Nový, Dornbach P., Macek

rozhodčí: Simmer, Trojan, Havran

Zápas začal vyrovnaně,bylo vidět že ani jedno mužstvo nechce udělat chybu. Jako první začali hrozit hosté,a to okolo 15. minuty kdy měli sérii několika nebezpečných rohů. Jeden z nich končil gólem,avšak rozhodčí (správně) mával offside. Ovšem v 18. minutě se už hosté mohli radovat,a to když hlavou z malého vápna vstřelil gól hostující Sadílek 0:1. Poté se už z větší části urputně bojovalo ve středu hřiště a když už se všichni viděli v šatnách,přidal hostující Stránský ve 44. minutě po hezké akci gól již na 0:2.

Po přestávce byla vidět na našich hráčích snaha vstřelit kontaktní gól a zdramatizovat tak zápas,ale většina našich akcí končila před hostujícím vápnem,nebo neúspěšnou střelou. Hostům výsledek evidentně stačil, a proto se dopředu moc nehrnuli a hráli hlavně dozadu velmi pozorně. V 75. minutě vstřelil gól Trlica L.,ale gól nebyl pro offside uznán (znovu správně). V naší asi největší akci se v 83. minutě objevil Štarman,ovšem nastřelil pouze gólmana. Následný závar před brankou si hosté pohlídali. Do konce utkání jsme si již žádnou akci nevypracovali,a tak by se dalo říct,že hosté si odvážejí zaslouženě 3 body.

So 5. listopad 2011, 21:09:37 CET