SPARTAK JIŘÍKOV  5 :  3  FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  (2:1)

V sobotu 29.10.2011 od 14:30 hod. odehrálo naše "A" mužstvo další mistrovské utkání tentokrát na půdě Spartaku Jiříkov. Zápas se hrál za slunečného počasí na travnatém povrchu.

sestava domácích: Török, Stodola, Tillner, Bulda, Cimrt, Homolka, Škvor, Pilko, Šolc, Štěpánek T., Štěpánek Vl.

náhradníci: Šnek, Rouha, Danita, Starec

sestava hostí: Forró, Trlica L., Voborský, Horčička, Gálik, Řehák, Hyl, Mužík J., Kučera, Mužík P., Trlica P.

náhradníci: Víšek

rozhodčí: Drobeček ml., Andrla, Budský ml.

Zápas byl od počátku utkání hodně vyrovnaný. Málo šancí na obou stranách. V 19. minutě se dostal do šance domácí Štěpánek T. a vstřelil úvodní branku utkání. 1:0. Ve 36. minutě  napřáhl ke střele z uctyhodné vzdálenosti Škvor a domácí vedli již 2:0. Do poločasu jsme zásluhou Luboše Trlici snížili po rychlé a jednoduché akci v 37. minutě utkání. 2:1.

Po přestávce jsme byli aktivnější a když už se zdálo, že vyrovnávací branka na sebe nenechá dlouho čekat, přišla další chyba obrany a domácí zvyšovali v 54. minutě na 3:1.  Brzy jsme však odpověděli a Luboš Trlica v 57. minutě snižoval na 3:2. V 60. minutě šel Luboš Trlica z půlící čáry sám na domácí branku ale byl v pokutovém území sražen domácím gólmanem a tak sám zahrával pokutový kop. Z této značky se Luboš většinou nemýlí a tak srovnal stav utkání. 3:3. Bohužel jsme nedokázali navázat na výbornou hru v této části utkání a opět jsme inkasovali v 73. minutě 4:3. V 84. minutě domácí přidali další branku a tak bylo jasné že si z Jiříkova neodvezeme ani bod. 5:3.

Příští sobotu 5.11.2011 hrajeme poslední utkání podzimu a to na domácím trávníku s FK Malšovice. Zápas začíná již ve 14:00 hod.

So 29. říjen 2011, 19:43:16 CEST