FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE

II. třída okresního přeboru

Acko jm.jpg
aaaa.jpeg
garda.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1803"
Vždy to stojí a zatím bude stát na těch stařících jak píšeš,kluci nenechte se otrávit a zabojujte v posledních dvou zápasech at máte větší chut při dokopné.Zkuste se přijít podívat na trenink jak jsou tam staříci a jak makají.At jsou to oba golmani nebo poslední hroták.Držte se a ukažte těm taky fandum že to byl pouze špatný den.
Například z Boletic :(
Znovu připomínám, že každému mužstvu se občas zápas nepovede a je tedy normální, že fandové v tom okamžiku vystartují s kritikou. Ta by měla být alespoň trochu objektivní. A to v případě Honzy Mužíka nebyla, protože to je zrovna jeden z hráčů, který bojuje do posledního okamžiku, i když se nedaří. A to platí téměř o všech "stařících" v mužstvu. Vzpomeňme si, kolik zdánlivě beznadějných zápasů dokázali otočit a odkud(a to i letos) dokázali přivézt body.
Ale vždyť jsme to čekali chlapi, tak se nerozčilujte.Několik let už řešíme, zda na to příští sezonu ještě bude a stále se motáme kolem bedny. Šenov má o 15-20 let mladší hráče a pokud toto mužstvo udrží, budou každý rok lepší. Chřibská to samé. Přešel tam celý dorost. Potom takový Můža s číslem 8 může závodit s mladejma klukama v záloze a pak si přečíst ať pověsí kopačky na hřebík. Zkuste si přečíst pár webů a diskusí ostatních mužstev. Podle příspěvků našich dopisovatelů by jsme měli být suveréně poslední. Nevím proč se zde stále řeší neuspěchy s takovým odhodláním. Už jsem slyšel jak se zde ostatním fotbalovým fandům ( i z vršku)"dobře" čte. Fotbalu zdar ! (především tomu okresnímu)
A že nenapíšeš když se porazil Šluknov,Chřibská nebo že se vozí body s venku?Píšeš jen když se prohraje,,každý rok kluci kopou do 5 místa OP,to je dost dobrý nemyslíš????
Nikdo nečeká na vaši prohru jen jsem psal názor na sobotní zápas.A jestli vás to uráží,tak sory.
Pane Schejbal,,trener se vždy podepisuje ,,tak by bylo dobré to nechat na nás a bylo by dobre si uvědomit,že hrajem OP a né ligu.Všichni jenom čekáte na naši prohru a jinak sem nepíšete.Pěkný večer přeji všem fandům dobrého fotbalu.Cempa
United dostal doma 1:6 a co ??? S.V. :-)
Den "blbec" přepadne občas každé mužstvo. Tak se, chlapi, nenechte otrávit.My fandové to také do příštího zápasu vydejcháme a zase přijdeme.
omlouvám se myslel jsem Trlicu P.
abych jen nekritizoval,trenére nebylo by lepší dát Trlicu L.-na stopera jako posledního určitě by to přineslo lepší hru.Má přihrávku ,herní přehled a jako útočník i zkušenosti.Je hodně případů z dobrého útočníka je ještě lepší stopér.

tak jelikož je fotbal o chybách a kluci jsou taky jen lidi,tak jim to hold dnes nevyšlo.Ale přesně tato samá parta,dokázala bodovat a mančaft podržet.Tak je nezatracuj kvuli jednomu zápasu.
Tak hoši to byl trapas jako prase.Snad by jste měli vrátit vstupné.Stopér dvě chyby dva goly golman chyba další gol a hráč s 8 p.Mužík by měl kopačky na hřebík pověsit také.Prohrát se muže,lepší byli tak o 70%,ale takovádle ostuda....!!!!
Groteska,jako klauni obránci a brankář.Do fotbalu to mělo daleko a výsledek byl pro Těchlovice ještě velice milosrdný.
byl jsem po delší pauze na fotbale , ale co dnes jsem viděl bylo hrozné, kdyby to skončilo 2:10 pro hosty ,tak se nemohl nikdo divit.Ostuda !trenér + hráči to nemá hlavu ani patu ,každý si dělá co chce .
St 26. říjen 2011, 22:46:57 CEST
j.hyl

!!! FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE !!!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one