FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE 2 : 5 SK VELKÝ ŠENOV   (1:3)

V sobotu 22.10.2011 od 15:30 hod. pokračovalo další kolo okresního přeboru Děčín. Naše mužstvo přivítalo SK Velký Šenov. Zápas se hrál za slunečného počasí na travnatém povrchu.

sestava domácích: Forró, Trlica L., Voborský, Hromádko, Onik, Štarman, Hyl, Mužík J., Gálik, Nídr, Trlica P.

náhradníci: Kapusta, Řehák, Horčička, Víšek

sestava hostí: Uchytil, Tlapák, Tománek, Malý, Rubanický, Čurgali, Klofáč, Kříž, Zbončák, Fišer, Snášel

náhradníci: Liška, Rýdl, Podhora, Skyva, Kysela

rozhodčí: Betlach, Pleskač, Mokráček

Z počátku první půle se hrál vyrovnaný zápas ve 29. minutě jsme se dostali do vedení brankou Luboše Trlici 1:0. Bohužel nás naše chyba připravila o vedení a hosté ve 36. minutě srovnali na 1:1. O tři minuty později se hosté ujali vedení 1:2 a minutu před poločasem zvýšili svůj náskok 1:3. Poločas 1:3.

Po přestávce již byla vidět jasná převaha hostujícího mužstva. Hosté se dostávali do vyložených šancí, které trestuhodně zahazovali a my jsme jim ještě některé gólové příležitosti sami připravovali. V 50. minutě zvyšoval Klofáč na 1:4 a v 79. minutě Tlapák na 1:5. Do konce utkání ještě Kapusta snížil náš debakl na 2:5, ale soupeř ze Šenova byl v tomto utkání jednoznačně lepší, přehrával nás v rychlosti a jednoduchosti. Zaslouženě si odváží tři boby.

So 22. říjen 2011, 10:46:53 CEST