SPARTAK BOLETICE N/L  1 : 2 FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  (0:1)

V sobotu 15.10.2011 od 16:00 hod. odehrálo naše "A" mužstvo další mistrovské utkání, tentokrát na půdě odvěkého rivala z Boletic. Zápas se hrál na travnatém povrchu za slunečného počasí.

sestava domácích: Vorel, Ženíšek, Havlín, Šindelář, Beutler, Švec, Chlum, Klaban, Benáček, Ranftner, Čámra

náhradníci: Rohlíček, Nedorost, Šorm, Fišer

sestava hostí: Víšek, Trlica L., Voborský, Hromádko, Onik, Štarman, Hyl, Mužík J., Gálik, Mužík P., Trlica P.

náhradníci: Kučera, Řehák, Kapusta, Nídr, Forró

rozhodčí: Simmer, Vlk, Havran

Zápas začal opatrně na obou stranách. Větší pohodu do hry nám však dala naše brzy vstřelená úvodní branka. V 8. minutě přízemní střelou k levé tyči otevřel skóre Ondra Gálik a poslal nás do vedení 0:1. Domácí hráči se pak dostávali častěji do šancí a v první půly měli několik dobrých šancí na srovnání. V těchto chvílých nás však podržel skvělými zákroky brankář Petr Víšek a díky němu jsme odcházeli do kabin s jednobrankovým vedením.

Po přestávce byli aktivnější domácí hráči a tak se většina zápasu odehrávala na naší polovině. V 58. minutě po faulu na domácího Čámru měli šanci z pokutového kopu vyrovnat. Šindelář se nemýlil a srovnal na 1:1. Dále však byli aktivnější domácí a vypracovávali si i více šancí, ale naše chvíle na rozhodnutí utkání přišla v 75. minutě a po krásné střele Luboše Trlici jsme šli opět do vedení. 1:2. Domácím se již nepodařilo srovnat stav utkání a tak si ze sousedních Boletic přivážíme tři body.

Příští sobotu 22.10.2011 přivítáme již od 15:30 hod. na domácím trávníku Velký Šenov. Sraz hráčů na hřišti před utkáním je ve 14:30 hod.

So 15. říjen 2011, 18:25:48 CEST