FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE

II. třída okresního přeboru

Acko jm.jpg
aaaa.jpeg
garda.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6021"
Vtipálkové,to zmaknem nemějte peči.A peta už se vás nemuže dočkat páni střelci.
Je tam budou muset dát oba aby byli něco platný.
Snad nás zase se Standou překvapíte a do brány za sebe dáte náhradu.Už nás tím nepřekvapíte,ted je Čanrys připraven.
Chybí tam asi otazník,že jo? Připravenou určitě ne!Hraju tady 16.rok a derby je jen jedno.Takže ač přistěhovalec z Boletic,za Těchlo budu jezdit po prdeli. Chyby dělá každý. A v okresním přeboru teprve.
A na Boletice máš taky nějakou připravenou
Ty Petře, nestraš ..!!!
Zas taková chyba to nebyla - umím větší ...!
Hoši v klidu, vždyť to hrajem pro radost. S.V.
O dokonalosti zde nebyla zmínka, jen se hovořilo o kvalitě mužstva a třech vítězstvých v řadě. A co se týká Heřmanova tak tam můžeme klidně překvapit :-) Chybu udělá každý, pokud by jsme chyby nedělali tak jsme na špici tabulky bez ztráty bodu :-))
Dobře,možná jsem zapoměl na zápas v K.Lípě ale to neznamená že jste dokonalý kopačky.Budte rádi že to co přijelo z hor mělo tak slabou uroven,ono vám v Heřmanově sklapne.A nesnažím se prudit hvězdo pouze hodnotím co jsem viděl.A tak doufám že i ty jsi viděl chybu golmana při 1 golu,a chaos v obraně při 2.Díky bojovnosti to dopadlo,o tom žádná.
A to co mas v hlave !!
A to co mas v hlave !!
Koukám že někdo chce prudit a ani neví že jsme hráli 3 zápasy v týdnu. Když chceš hodnotit odborníku, nejdřív si srovnej data.
Tři, minulou sobotu Markvartice 3:2, v úterý Kr.Lípa 4:0 a tuto sobotu St.Křečany 3:2. A momentální výkon mužstva v sobotu musel být dobrý, jelikož otočili v závěru prohrané utkání.:-)
vyhráli sice dvě jelikož v Podluží dostali nařezáno,a o kvalitě kádru se nebavíme pouze k momentálnímu výkonu v sobotu.a ten nebyl od všech 100 procent.
Tak za prvé, kluci tento týden hráli tři utkání a všechny VYHRÁLI !! A za druhé sice konec sezóny není, ale něco to o kvalitě týmu značí !! Apropo výkon nebyl sice na 100 procent, ale na to se nikdo ptát nebude - vítězství je vítězství. Jediné v čem se shodneme je ta GRATULACE. :-)
Tak za prvé včera to bylo o fous,a díky neumní soupeře,který do této třídy nepatří po žádné stránce.A za druhé ještě není konec sezony.A propo výkon všech také nebyl na 100 procentech,ale k vítězství gratuluji.
Chlapci, dobrá práce a zaslouženě jste prozatím nejlepší. Kde pak jsou rýpalové z dob neúspěchů ?? Vydržte fyzicky v zimě si oddychnete. :-))
So 23. říjen 2010, 08:50:44 CEST
j.hyl

!!! FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE !!!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one