FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  3 : 2  JISKRA STARÉ KŘEČANY (1:1)

V sobotu 16.10. 2010 od 15:30 hod. odehrálo naše "A" mužstvo mistrovské utkání s mužstvem Starých Křečan. Hrálo se na travnatém povrchu.

sestava domácích: Víšek, Trlica L., Voborský, Cempírek, Gálik, Hyl, Štarman, Mužík J., Erneker, Mužík P., Trlica P.

náhradnící: Veselý, Hromádko, Nikolič, Vejražka           trenér: Trlica P. njst.

sestava hostí: Drahoňovský, Tichý, Dragoun, Stecker, Oberreiter, Beneš, Honců, Klinger, Danita, Moravec, Kafka,

náhradníci: Horčička                                              trenér: Steicker Miroslav

rozhodčí: Bohdan, Kožár, Löster

Zápas jsme začali velkým náporem, hosté se především soustředili na obranu a tak nebylo jednoduché se v pokutovém území prosadit. Po půl hodině utkání ve 33. minutě se naše mužstvo hlavičkou Jana Mužíka ujalo vedení 1:0. S touto brankou se hosté nemohli smířit a tak se jejich lavička začala nesportovně projevovat. Zejména vedoucí mužstva předváděl svůj vytříbený slovník. Bohužel jsme se o vedení do poločasu sami připravili. Po zmatku v našem pokutovém území jsme zahráli rukou a tak hosté  v 38. minutě z penalty vyrovnali. 1:1.

Druhý poločas začal naší tým velkým tlakem, chtěli jsme rychle vstřelit branku. Bohužel branku vstřelili hosté z ojedinělého útoku a šťastnou střelou k tyči.1:2. Do konce utkání však zbývalo ještě 30. minut, ale nervozita našich hráčů se stupňovala. Zatlačili jsme hosty na jejich polovinu a vstřelení branky bylo jen otázkou času. Hosté v tuto chvíli cítili šanci na jejich první body a tak zdržovali hru. V 85. minutě nás uklidnil Petr Trlica, když jeho tečovaná střela skončila v brance hostí. 2:2. To jsme však v utkání neřekli poslední slovo. V nastaveném čase 90+2. minutě nám zachránil tři body Standa Voborský.3:2. Tímto výsledkem skončilo utkání a nás tato výhra řadí v tuto chvíli na první místo tabulky II. třídy okresního přeboru Děčín.

Po skončení utkání ještě došlo k incidentu, který nemá se sportem nic společného. Nějaký rádoby fotbalista prokopl dveře od kabin hostujícího mužsta. Samozřejmě se z hráčů Starých Křečan nikdo nepřiznal, ale jejich děsivá bilance ve II. třídě dává tušit, že tuto "díru ve dveřích"  udělala jejich frustrace po utkání.