FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE

II. třída okresního přeboru

Acko jm.jpg
aaaa.jpeg
garda.jpg
SK MARKVARTICE  2 : 3  FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  (1:0)

   V sobotu 9.10.2010 od 16:00 hod. odehrálo naše"A" mužstvo mistrovské utkání  Zápas se odehrál na špatném travnatém povrchu za polojasného počasí.

sestava domácích: Pudil, Svoboda, Šintal, Gaher, Culek, Němeček, Zdich, Šafránek, Kozel, Kolman, Pomíchal,

náhradníci: Jabločník, Hron, Polan, Křovina, Blaha

sestava hostí: Forro, Trlica L., Voborský, Řehák, Gálik, Hyl, Štarman, Mužík J., Erneker, Veselý, Trlica P.

náhradníci: Mužík P., Víšek

 

rozhodčí: Bohdan, Kožár, Matys

   Zápas jsme začalali velkým tlakem, bohužel zase naše střelecká nemohoucnost, která se v tomto utkání naplno projevila. Ve 4. minutě Luboš Trlica sám před prázdnou bránou, netrefil. V 8. minutě nás od branky zachránila tyč. Ve 20. minutě Luboš Trlica nastřelil břevno a ve 23. minutě Honza Mužík netrefil prázdnou bránu, a tak může výčet našich šancí pokračovat, na co se naši hráči nadřou to soupeř využije hned na první pokus. V 37. minutě se domácí ujali vedení po ojedinělém útoku a střelou k tyči. 1:0. Bohužel se nám do poločasu z mnoha dalších šančí nepodařilo vyrovnat.

   Druhý poločas jsme nezačali dobře. Centr domácího útočníka k překvapení všech skončil v naší brance 2:0. S naším mužstvem to nevypadalo dobře, ale kluci bojovali dál. V 70. minutě se již konečně naši prosadili. Petr Trlica snižoval po rohové kopu na 2:1. V 84. minutě nacentroval Zdenek Erneker do vápna a Luboš Trlica vyrovnával na 2:2. Naši hráči se však s jedním bodem nechtěli smířit a proto se neustále tlačili do zakončení. V 90+3. minutě jsme dostali možnost, po faulu v pok. území, kopat penaltu a tak Luboš Trlica rozesmutněl domácí fanoušky (a fanoušky TJ Houslice), když nekompromisně zavěsil. 2:3. A tak si zaslouženě po bojovném výkonu odvážíme z Markvartic tři body.

Zápas sledovalo 50 alkoholem posilněných fanoušků.

  

Čt 7. říjen 2010, 16:43:16 CEST
j.hyl

!!! FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE !!!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one