HORNÍ PODLUŽÍ  6 : 3  FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE   (3:1)
   V sobotu 2.10.2010 od 16:00 hod. odehrálo naše "A" mužstvo mistrovské utkání v Horním Podluží. Zápas se odehrál za polojasného počasí.

sestava domácích: Šedivý, Hanykýř, Jakoubě, Boštík, Hermann, Chaloupecký, Bulejko, Hriadel, Bandas, Peleška, Němec

náhradníci: Čech, Kalista, Kříž, Galata

sestava hostí: Forro, Trlica L., Voborský, Řehák, Cempírek, Hyl, Štarman, Mužík, Erneker, Vejražka, Trlica P.

náhradníci: Víšek, Veselý

rozhodčí: Benda, Simmer, Kračmar

V úvodu utkání jsme se dostali pod tlak domácího mužstva, které nás přehrávalo hlavně rychlostí. My jsme jim v některých případech nestačili. V 9. minutě otevřel skóre domácí hráč brankou k pravé tyči. 1:0. V 11. minutě jsme po krásné střele Mužíka , kterou vyslal bez přípravy pod břevno domácí branky vyrovnali na 1:1. V 18. minutě zahrávali domácí volný přímý kop z hranice pokutového území a domácí Bandas trefil přesné horní pravý růžek naší branky. 2:1. Ve 22. minutě Luboš Trlica nastřelil břevno domácí branky. Ve 36. minutě po úniku domácího hráče to bylo už 3:1. Do poločasu se už nic ve skóre neměnilo.

Po přestávce se nám podařilo rychle snížit na 3:2 brankou Luboše Trlici, který přehodil domácího brankáře. V 59. minutě jsme dokonce vyrovnali na 3:3, Standa Cempírek se dostal k odraženému míči a nemýlil se. V 65. minutě se dostali domácí opět do vedení přízemní střelou. 4:3. V 73. minutě naše obrana pozapoměla na půlící čáře na domácího útočníka, který po sprintu k naší brance zavěsil k levé tyči. 5:3. A střeleckou kanonádu zakončili domácí v nastaveném čase 90.+ 5. minutě po rychlém útoku a přesné střele k tyči. 6:3.

Závěrem musím uznat, že značně omlazený domácí celek předváděl rychlý kombinační fotbal, my jsme jim nestačili  hlavně rychlostí a v podstatě většina našich branek padla po rychlém protiútoku. Ještě musím přiznat, že domácí měli i více štěstí, které se nám dnes nějak vyhýbalo.