FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE

II. třída okresního přeboru

Acko jm.jpg
aaaa.jpeg
garda.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2296"
Je jen škoda, že se dneska nehrálo, možná jsme se mohli vyhřívat na výsluní a tím by jsme zavřeli pusy všem popichovačům. Hoši hlavně klid a hrát si to svoje jako vždy a bude pohoda ( s Plzně ) . :-) S.V.
Chlapi já myslel, že diskutujem o Mikulkách a tady se debatuje o Šluknovu ?? ŠLuknov si prohru zasloužil za svoji nedisciplinovanost a rozhodčí za toé nemůže. Však uvidíme kompenzaci na jaře v Lipové :-))
No ano.Právě toho.Je mi jasný,že se stejně neshodnem,ale těch nepřímých kopů bylo až až a za nic.S tím Šluknovem asi musím po dnešku souhlasit.Opravdu toho víc namluví než ...
Musím absolutně souhlasit s posledním komentářem,3luknov jen kecal než hrál a vy si za to mužete sami že jste nebali gol v první pulce.Ve druhý jste byli zralí na 3 kusy.A rozhodčím myslíš tím toho 150 kilového pána ve středovém kruhu....to je zbytečné komentovat.
Tak za 1.

- včera jste hráli v první půli supr fotbal a jen díky vaší zbrklosti to nebylo 3:0

za 2.

- nekažte si dojem dobrýho mužstva nějakým brečením o pomoci sudího, hraju fotbal nějaký pátek a vím jak vypadá pomoc rozhodčího (zrovna např. u vás před 5 lety-ten blb ze Slovenska)).Ale nechci ukazovat na zápasy kdy mužstvo z Děčína zařízne u vás nahoře rozhodčí z Jiříkova, Vdf apod.a dole v Děčíně zas naopak,tak už to je a bude, co si budem povídat. Ale určitě ne včerejší zápas.

za 3.

- nekomentuj zápasy na kterých si nebyl a slyšel jen hodnocení jedné strany = ty 3 červený byly přísný,ale sorry - oprávněný. Ty zkušený hvězdy z Lipový víc kecali než hráli.
Máš možná i pravdu,že náš tým moc kvalitní není,ale Váš tým jsme přehráli.Bohužel pro nás nepromnějume vytvořené šance a naopak soupeř nás ze všeho trstá.Pravda ale je že s tolika inkasovanými brankami se žádný úspěch konat nebude.Je škoda,že jste proti nám nemohli hrát v kompletní sestavě!To by Vám pak sudí ten 2. poločas nemusel tolik pomáhat že?(-: Na tu poznámku o sudím prosím nereagujte.Poznali to i ostatní mužstva na vlastní kůži a tak by se zbytečně čeřili vody.Prostě tak to u Vás prostě chodí.Čus a ať se daří(platí pouze v případě,že to budete vy kdo se zaslouží o porážku soupeře)
Špatný to ode mě bylo, to vím sám.Kdyby nás bylo na zápase víc, tak jsem ani nechtěl hrát. Byl jsem po 24 hodinách v práci. Kdyby jsi alespoň podepsal trotle.Bohouš
Pravda,pravda,trošičku alibismus.V obraně díry jak v ementálu,vpředu trapný výkon p.Veselého,nebýt zřejmě prázdné střídačky kde seděl pouze druhý golman a trenér,tak by musel ze hříště dolu okamžitě.A ač hrajete hezký profesorský fotbal tak pouze tří lidí jsou schopni nechat na place vše co v nich je.Tak se zamyslete,uplně zbytečná ztráta bodu.
No nevím jestli Mikulášovice jsou nějaký kvalitní tým, proti kterému by mělo být těžké dávat góly ??? Že by trochu výmluva ??

Mikulky sézona 2009/10 - 10.místo - 3.nejhorší obrana - 63gólů, 2008/09 - sice 5.místo, ale i tak 4.nejhorší obrana - 62 gólů
Út 28. září 2010, 19:24:23 CEST
j.hyl

!!! FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE !!!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one