FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  1 : 1  SPARTAK MIKOV MIKULÁŠOVICE   (0:1)

V sobotu 25.9.2010 od 16:30 hod. přivítalo naše "A" mužstvo na domácím trávníku Spartak Mikulášovice.Zápas se odehrál za deštivého počasí.

sestava domácích: Víšek, Trlica L., Voborský, Řehák, Cempírek, Hyl, Veselý, Mužík, Erneker, Štarman, Trlica P.

náhradníci: Vejražka, Forro                                    trenér: Trlica P. njst.

sestava domácích: Tesař, Soukup Vl., Španihel, Soukup M. st., Kestner, Šimek, Kozák, Linhart, Soukup M. ml., Vichterey, Novák

náhradníci: Klikar, Habr, Soukup T.                               trenér: Soukup

rozhodčí: Benda, Havran, Marýzek

Do zápasu jsme nastupovali v oslabené sestavě, ale všichni hráči podali výborný výkon a dělba bodů byla jistě spravedlivá.

Hosté se od úvodních minut tlačili do zakončení a měli i několik vyložených šancí, které likvidoval v naší bráně Petr Víšek. My jsme hráli zakřiknutě a nepřesně a proto jsme soupeři našimi chybami připravili několik příležitostí ke skórování. Naštěstí však hosté tyto chyby nepotrestali. Bohužel však ve 27. minutě jednu z nich proměnil hostující Vichterey. 0:1. Do poločasu jsme se do vyložené šance nedostali.

Po přestávce už jsme se i my dostali do několika šancí. První branku Luboše Trlici hlavní rozhodčí Benda pro faul na brankáře neuznal, ale hráči se přesvědčili, že není tak nemožné vstřelit kvalitnímu soupeři, kterým Mikulášovice rozhodně jsou, branku. V 68. minutě po krásném centru Zdenka Ernekra už vyrovnával hlavou Petr Trlica. 1:1. Do konce utkání jsme si už nedokázali vytvořit brankovou příležitost a tak utkání skončilo spravedlivou remízou 1:1.

Závěrem musím pochválit výkon našich hráčů, kteří předvedli, zejména ve druhém poločase, že i v improvizované sestavě umí hrát kvalitní fotbal. V úterý jedeme do Krásné Lípy. - ZRUŠENO nikam se nejede !!!