FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  5 : 1  ŠLUKNOV "B"   (4:1)

V sobotu 11.9.2010 od 17:00 hod. pokračovala čtvrtým kolem II. třída okresního přeboru Děčín. Naše mužstvo hostilo na perfektně připraveném trávníku celek Šluknova "B". Zápas se hrál za slunečného počasí.

sestava domácích: Forro, Trlica L., Voborský, Gálik, Veselý, Řehák, Hromádko, Hyl, Erneker, Vašák, Trlica P.

náhradníci: Nídr, Štarman, Vejražka,Víšek,            trenér: Trlica P. njst.

sestava hostí: Syrový, Schneider, Kulhavý, Vyšohlíd, Dvořák, Morkus, Jírův, Baulovič, Klinger, Čurgali, Svoboda

náhradníci: Koukol, Beneš                                            trenér: Korejs Milan

rozhodčí: Matys, Bohdan, Löster

Zápas jsme začali dobře. Ve 3. minutě utkání otevřel skóre Mirek Hyl, který se po skrumáži v pokutovém území hostí dobře zorientoval a z bezprostřední blízskosti vstřelil branku. Druhý zápis do střelecké tabulky na sebe nenechal dlouho čekat. V 9. minutě už jsme zásluhou Bohouše Veselého vedli 2:0. Taktéž z blízka a přesně mezi dvě tyče.V 16. minutě jsme nechali hosty snížit na rozdíl branky a to když Svobodovu ránu z dálky k pravé tyči, ještě někdo z našich obránců tečoval a náš gólman na střelu nedosáhl. 2:1. Ve 32. minutě se trefil náš nejlepší střelec Luboš Trlica 3:1 a ve 39. minutě opět Luboš zvyšoval na 4:1. To už ale hosté hráli deset minut bez vyloučeného Dvořáka a pět minut bez vyloučeného Svobody. Poločas 4:1.

Ve druhé půli už se jenom dohrávalo utkání hosté šli hned v úvodu druhého poločasu do dalšího početního oslabení, když byl vyloučen po druhé žluté kartě Čurgali. V 56. minutě jsme ještě zásluhou Mirka Hyla zvyšovali na 5:1, krásnou střelou za hranicí velkého vápna. V 65. minutě se hostům zranil hráč a v 70. minutě ho se zraněním kotníku následoval do kabin další spoluhráč a tak nezbylo hlavnímu rozhodčímu nic jiného než zápas v 70. minutě ukončit.

Přesto musím konstatovat, že hosté nepředvedli vůbec špatný výkon, ale dvě inkasované branky v úvodu utkání a poté již naše hra, kterou jsme si udržovali vedení v zápase je psychicky poznamenala a tak se postupně po zbytečných zákrocích nechali "vykartovat".