3. KOLO "A" MUŽSTVO - DOHRÁVKA

TJ KRÁSNÁ LÍPA  0 : 4  FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  (0:3)

V úterý 12.10.2010 dohrávalo naše "A" mužstvo 3. kolo II. třídy okresního přeboru. Zápas se hrál na travnatém povrchu.

sestava domácích: Török, Sekyra, Pešír, Špinka, Dvořák, Novák, Pallag, Roubíček, Herák, Hroník, Matějka

náhradníci: Holoubek, Drahota, Marhold

sestava hostí: Víšek, Trlica L., Voborský, Cempírek, Gálik, Hyl, Štarman, Mužík J., Erneker, Mužík P., Trlica P.

náhradníci: Veselý, Řehák

rozhodčí: Dostál, Hrubý, Havran

Zápas jsme začali velice dobře. Ve 2. minutě utkání se prosadil Petr Mužík a po samostatné akci překonal domácího gólmana. 0:1. Poté se hra přelévala ze strany na stranu, ale domácí mužstvo jsme do vyložené šance nepustili. V 19. minutě jsme dostali možnost kopat přímý volný kop za hranicí velkého vápna. Míč si postavil Luboš Trlica a umístěnou střelou k levé tyči zvýšil náš náskok. 0:2. Od této chvíle byli domácí lepším mužstvem. Zatlačili naše hráče na naši polovinu a nebezpečně ostřelovali naši branku. Přesto jsme se ještě do poločasu prosadili. Ve 44. minutě po vybojovaném míči na polovině hřiště šel na domácího gólmana sám Mirek Hyl a umístěnou střelou k levé tyči stanovil účet poločasu. 0:3.

Druhý poločas se odehrával pouze na naší polovině. Domácí měli několik příležitostí jak z volných přímých kopů, tak z několika šancí, ale skórovat se jim nepodařilo. Naopak, v 81. minutě jsme opět kopali volný přímý kop z hranice velkého vápna, po nesmyslném faulu domácího obránce, který bez míče srazil našeho útočníka. Míč si opět postavil Luboš Trlica a tentokrát "vymetl" pravý horní roh domácí branky. 0:4. Domácí už se do konce utkání na nic nezmohli a tak si zaslouženě odvážíme tři body.

Závěrem musím konstatovat, že jsme využili 100% šancí, které jsme měli a tak jsme domácímu mužstvu předvedli lekci z produktivity.

Zápas sledovalo 40 diváků a 10 hlučných a neobjektivních pořadatelů.

Pá 3. září 2010, 17:01:18 CEST