FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE

II. třída okresního přeboru

Acko jm.jpg
aaaa.jpeg
garda.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4482"
A je to tu zase,jak se prohrává je na tapetě stáří mančaftu a jak se vyhrává už zase vadí co pro fotbalisti dělá obec.Není ti to už trapný.A o reklamu se starají dostatečně,nebo snad ZUMBA spasí obec???????Nic jsme o ní v Děčín.deníku nečetl.Za chybičky se omlouvám,ta skvělá parta co na ní v sobotu chodíme to pochopí.
Toto píše Děčínský deník, tak nevím co je lepší reklama pro obec. S.V. http://decinsky.denik.cz/fotbal_region/foto-jopa-ii-trida-techlovice-s-chuti-nadelovaly.html
A tohle je taky zajímavý. S.V. http://decinsky.denik.cz/fotbal_region/nazor-ctenare-fotbal-to-je-jenom-hra-a-ten-mic-je-.html
je pravda , že výsledek je celkem dobrý ,ale hra byla zoufalá i místy trapná , bohužel i celé jaro.
Naštěstí nejsou všichni stejný paka jako ty. O lidech tvýho typu je škoda se zmiňovat. A běž brečet někam jinam BREČÍLKU,netahej sem trapně zas politiku a obecní peníze. Každá vesnice v okrese dává peníze do sportovců, jen tady je to díky tobě a spol. obrovský problém.
No a ještě nám tady chybí nějakej chytrej, aby nám fandům vysvětlil, pro koho se ten fotbal převážně za obecní peníze vůbec hraje.
Velice tě lituju. A raději nejezdi, ušetříš se trápení. A jestli se fotbal hraje pro fandy, tak takový jako ty jsou nám ukradený.
Tak vám musím páni kopálisti povědět že jste se sice zlepšily co do výsledku ale jinak to byl fotbal bez hlavy a paty...takovej chaos nepředvádí snad ani žáčci!Jestli takto budete hrát ve středu tak dostanete bura,no pujdeme se mrknout.
St 15. červen 2011, 15:18:45 CEST
j.hyl

!!! FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE !!!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one