FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  6 : 2  SK VERNEŘICE   (4:0)

V sobotu 11.6.2011 od 17:00 hod přivítalo naše "A" mužstvo na domácím trávníku celek z Verneřic. Zápas se odehrál na travnatém povrchu za oblačného počasí.

sestava domácích: Forró, Trlica L., Voborský, Gálik, Hromádko, Veselý, Hyl, Štarman, Nídr, Mužík P.,Trlica P.

náhradníci: Erneker, Kopecký, Šafařík, Víšek                    trenér: Bečvařík J.

sestava hostí: Čekal, Březina, Rokos P., Běhunek, Brázdil, Zahradník, Kadleček, Novák, Rokos V., Horejš, Hnízdo

náhradníci: Braun, Virkovský                                            trenér: Baláž V.

rozhodčí: Kouba, Havran, Drobeček

V zápase jsme podle očekávání měli  herní převahu. A tak první branka na sebe nenechala dlouho čekat. V 18. minutě nás poslal do vedení Luboš Trlica 1:0. Náš tlak se i nadále stupňoval a ve 23. minutě přidal druhou branku Petr Mužík 2:0. Ve 32. minutě zvyšoval na 3:0 opět Luboš Trlica. A do poločasu přidal čtvrtou branku Mirek Hyl. 4:0.

Po přestávce jsme trochu polevili a soupeř toho využil. Ve 48. minutě snižoval Běhunek 4:1. V 60. minutě završil hattrick Luboš Trlica 5:1. V 73. minutě přidal svou dnešní druhou branku Petr Mužík 6:1. Ale poslední slovo v utkání měl soupeř, když v 83. minutě snižoval na konečných 6:2 opět hostující Běhunek.

Ve středu nás čeká dohrávka se Spartakem Boletice.

So 11. červen 2011, 22:46:59 CEST