FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE

II. třída okresního přeboru

Acko jm.jpg
aaaa.jpeg
garda.jpg
FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  2 : 1  TJ HEŘMANOV  (0:1)

   V sobotu 28.5.2011 od 17:00 hod. na domácím trávníku přivítalo naše "A" mužstvo celek TJ Heřmanov. Zápas se odehrál na travnatém povrchu za oblačného počasí.


sestava domácích: Forró, Trlica P., Štarman, Gálik, Hromádko, Řehák, Hyl, Mužík J., Erneker, Veselý, Trlica P.

náhradníci: Nídr, Kopecký, Voborský                             trenér: Trlica P. nejst.


sestava hostí: Pospíchal, Drobúl, Bernat, Kolárik, Němec, Šturm, Chlouba, Rojko, Malhaus, Stehlík, Doubek

náhradníci: Slánský, Rangl, Lollok                                 trenér: Lollokrozhodčí: Mráz, Havran, Dostál


   Od úvodních minut se hrál vyrovnaný fotbal, přesto jsme ale měli několik šancí, které nás mohli poslat do vedení, žádnou z nich jsme ale nedokázali využít. Soupeř se však ve 28. minutě ujal vedení 0:1 a to brankou Stehlíka, který se krásně uvolnil a vstřelil úvodní branku zápasu. Naši hráči se pak snažili o vyrovnání, ale poločas skončil výhrou hostí 0:1.
   Druhou polovinu utkání jsme začali mnohem lépe. Měli jsme i více šancí, ta největší byla nastřelená tyč hlavou Luboše Trlici. Přesto jsme se v závěru utkání dostali k vyrovnávací brance. Zdeněk Erneker se krásně trefil v 79. minutě a vyrovnal tak stav utkání na 1:1. Ale naši hráči se nechtěli s remízou smířit a vycítili šanci na zisk důležitých tří bodů. A tak v 82. minutě Luboš Trlica vybojoval cenné vítězství 2:1, když neomylně umístil hlavičku do sítě soupeře.

Příští týden nás čeká derby v Boleticích. Ne 29. květen 2011, 00:37:26 CEST
j.hyl

!!! FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE !!!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one