JISKRA STARÉ KŘEČANY  1 : 4  FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE   (0:1)

V sobotu 21.5.2011 od 17:00 hod. odehraálo naše "A" mužstvo další mistrovské utkání, tetokrát na půdě nováčka soutěžě Starých Křečan.Zápas se hrál na travnatém povrchu za slunečného počasí.

sestava domácích: Horčička, Dragoun, Calviti, Pošnar, Danita, Žebro, Horák, Steicker, Talanov, Klinger, Kafka

náhradníci: Tichý, Schäffer, Drahoňovský

sestava hostů: Forró, Trlica P., Nídr, Gálik, Hromádko, Mužík J., Veselý, Mužík P., Hyl, Trlica L.

náhradníci: Voborský, Kunta J., Kopecký, Víšek              trenér: Trlica P. njst.

rozhodčí: Betlach,Kouba,Mokráček

Zápas jsme začali velice dobře. V šesté minutě nás poslal do vedení Bohouš Veselý, který se krásně trefil hlavou. 0:1. V průběhu první půle jsme byli jasně lepším mužstvem, domácí jsme přehrávali ve všech směrech, ale nedařilo se nám přidat uklidňující branku. Poločas 0:1.

Po přestávce se snažil domácí celek o vyrovnání, a tak otevřel hru a my jsme se tak častěji dostávali do rychlých brejků. Jeden z nich se podařili "přetavit" v naší druhou branku. V 55. minutě opět Bohouš Veselý, doslova prostřelil domácího gólmana. 0:2. Dále pak pokračovala plejáda našich šancí, kterou přerušil šťastný až náhodný gól domácích v 80. minutě přízemní střelou k tyči snižoval nejlepší domácí hráč Kafka na 1:2. Naše zkušené hráče tento kontaktní gól ale nezaskočil a tak nejprve v 88. minutě zvyšoval na 1:3 Petr Mužík opět po přečíslení domácí obrany, a v 90. minutě se krásně trefil i náhradník Dan Kopecký, který stanovil konečný výsledek utkání na 1:4.

Příští týden nás čeká na domácím trávníku silný celek z Heřmanova.

So 21. květen 2011, 12:16:18 CEST