FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE

II. třída okresního přeboru

Acko jm.jpg
aaaa.jpeg
garda.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3199"
Oni to asi nečtou a kdo by měl naznačit některým hráčům,že nejsou nenahraditelný ?
Ted jestli tyto debaty čte někdo z výboru a jestli o nich ví trenér.Aby tu změnu nechtělo více lidí v obci jak ve fotbalovém Českém lvu.Možná by stačilo některým hráčum naznačit že nejsou nenahraditelný,a že o místo v sestavě se musí bojovat.
debaty mají trochu smysl a řešení dnešního stavu je celkem jednoduché ,aby co nejrychleji "ještě dnes" přišel úplně cizí člověk a zachránil rozklížení a pádu mužstva ,než skončí soutěž.Na podzim už by bylo pozdě dělat nějaké změny ,půlka lidí by totiž nemusela dorazit. Nikoho nenapadám ,ale všichni vidíme ,že bez změny se to nikam nepohne .Výbor na svých pravidelných sedancích to určitě řeší ,jenže nemá to hlavu ani patu ,vždyt to slyšíme co se tam kecá u stolu. Jak říkám chce to člověka ,který udělá pořádek ,jak v mužstvu tak i v hlavách celého výboru.Pohodlnost a bojácnost je největčí chyba našeho výboru.
Pánové, ta vaše dosavadní debata k ničemu nevede. Žádné řešení jste dosud nenašli, stejně jako výbor oddílu při svých pravidelných pivních sedáncích. Jaké jsou vztahy v mančaftu a co si může trenér dovolit, ví jen on a možná někteří členové výboru. Co se s tím dá dělat, na to musejí přijít oni, pokud tam nejsou pouze na obdobu a pro funkci. Jen si vzpomeňte, jak se po podzimu "plácali po ramenou". A trenéra nechte na pokoji, lepšího jsme zatím neměli.

K sobotnímu výkonu lze jen poznamenat, že nestačí bojovnost a úsilí několika hráčů (např. Mužíkové, Trlicové, Erneker), ale dřít musí celý mančaft. A to bohužel vidět nebylo.

A fandy neplýtvejte, je jich čím dál méně.

Tak teď mi to je jasný, za všechny prohry může trenér ?? Škoda, že ti chytrolíni co zde píšou své názory nechtějí trénovat !! Posaď legendy na lavičku a modli se aby mladíci přišli na zápas aby se vůbec otrkali. Jsme rádi, že ty kluky to po těch "hlodech" co zde předvádíš, ještě baví hrát fotbal. (raději se nepodepisuju abych dostal v mléčném baru ještě jahodový koktejl) ?!:-)
jo maš pravdu ty kluci se nikdy neotrkají když budou pouze sedět,a aby si golmani rozhodovali kdo bude kdy chytat je taky trošku divný.trošku nechápu že tak kvalitní trenér,chce být se všemi za dobře,a nezvýší už konečně hlas s cukrem to zkusil ted by to chtělo použít ten byč.A bez pardonu posadit i legendy ploužící se po place.
nebudu se podepisovat ,abych dostal v hospodě pivo,máš úplnou pravdu jak jsto napsal ,hodně se to po zimě změnilo,nechceme běhat ,trenér nestřídá jen kouká a bojí se něco říct,předseda se drží za hlavu a ty 2goly nemúžeme jen házet vše na golmana , jen se podívejme na ostatní kluky .Mě to připadá ,ani to nechci říct na plno.
V něčem má bohužel pavlik pravdu,to že nevydržíte celý zápas se dá pochopit,že nestřídáte je věc trenéra,zbytečné 2 goly by nám asi vysvětlil golman.Ale bojovat,hecovat se to by jste mohli,přivezte 3 body a dokažte že stojí za to se na vás koukat.Makejte,je nás ještě dost co vám věří.
fanoušku pavle, pročpak nám své připomínky neřekneš na hřišti ??
Á zase famoušek pavel, ten objektivní a upřímný fanda našeho fotbalu, rád si pročítám jeho vysoce inteligentní názory, na hřišti je ztich a a pak zde rozjíždí své duchaplné názory. Tak s čím nás ještě teď pobavíš pájo !!
tak chlapče klobásu zkaženou jsem měl...hnus,a fotbal dobrej až na ten konec...ale asi je taky nějakej zkaženej
Nevím, nevím,ale s klobáskou jsem Tě neviděl asi jsi mi proklouzl, ale to nevadí, příště si už žaludek nezkazíš, páč už asi nepřídeš, nevadí ňák to přežijeme !!
fanoušku Pavle - asi nám na zápasech chybět nebudeš, klobásu jsi si nedal a její kvalitu popisuješ pouze z doslechu. Tak spánem bohem a díky za tvé opravdu kvalitní přízpěvky !!!
byl jsem chvilku na vašem fotbale asi40min..ale co jsem viděl mě stačilo.Chápu že se hraje II.třída ,ale ty vaši kluci jsou líní jako veš.
Tak pánové na šance 17:4,ale na goly 3:3.K tomu klobásy nevalné chuti a za tohle já mám platit vstupné...děkuji nechci.Moc si budu rozmejšlet příští zápas a jestli jste si všimli tak je nás asi víc,co se na to nemuže koukat!!!
Pá 20. květen 2011, 12:43:43 CEST
j.hyl

!!! FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE !!!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one