FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  3 : 3  SK MARKVARTICE  (1:2)
   V sobotu 14.5.2011 od 17:00 hod. odehrálo naše "A" mužstvo na domácím trávníku další mistrovské utkání. Zápas se hrál na travnatém povrchu za polojasného počasí.

sestava domácích: Víšek, Trlica L., Štarman, Gálik, Hromádko, Řehák, Hyl, Mužík J., Erneker, Mužík P., Trlica P.

náhradníci: Nídr, Kunta J., Kopecký, Voborský, Forró          trenér: Trlica P. njst.

sestava hostí: Krejčík, Záhora, Polan, Gaher, Sajdl, Šafránek, Zdich, Louda, Kozel, Šrédl, Pomíchal,

náhradníci: Hunčovský, Pudil                                               trenér: Gaher J.

rozhodčí:  Mráz, Kožár, Šimon

Zápas jsme začali několika šancemi, bohužel nás stále trápí koncovka a tak jsme nedokázali vstřelit úvodní branku, která by nás uklidnila. To se ovšem nedalo říct o hostujícím mužstvu. Ten svojí brankovou příležitost dokázal stoprocentně využít. V 19. minutě střelou k levé tyči otevřel hostující Zdich skóre. 0:1. Na tuto branku jsme dokázali odpovědět střelou Zdeňka Ernekera, který ve 29. minutě srovnal střelou  z hranice pokutového kopu na 1:1. Když už se zdálo, že půjdeme do kabin za nerozhodného stavu tak soupeř opět udeřil. Ve 45+1. minutě hostující Zdich poslal hosty opět do vedení. 1:2.

Úvod druhého poločasu se nám povedl. Ve 47. minutě srovnal stav utkání Jan Mužík hlavou na 2:2. Dále jsme pokračovali ve standardním výkonu, který jsme předváděli po celý zápas, bohužel se stále nedařilo proměňovat šance. V 70. minutě po krásné střele Petra Trlici jsme šli do vedení. 3:2. Bohužel jsme tento stav do konce utkání nedokázali udržet. V 84. minutě srovnal hostující Hunčovský na konečných 3:3.

Na první jarní vítězství si musíme ještě počkat. Příští týden zajíždíme na mistrovské utkání do Starých Křečan.

So 14. květen 2011, 20:27:28 CEST