FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE

II. třída okresního přeboru

Acko jm.jpg
aaaa.jpeg
garda.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "9126"
Každý den není posvícení a když hraješ s prvním není to jednoduchý.A do 70 minuty to bylo dobrý ale pak přišli dva slepený goly a bylo hotovo.To by pak už ani P.Horvát nežral trávu.
já jsem nepsal ,že to dělají schálně ,ale hrát o postup nebo o záchranu se hraje jináč ,jak říká Pavel HorvY z Plzně , musí se ta tráva žrát.A že kluci chodí každou sobotu hrát fotbal , to sem vůbec netahej.Každý dělá ve svém volném čase něco,někdo fotbal, někdo jezdí na kole a.t.d. .takové věci sem nepatří a neříkej to.
Jaká šance,myslíš že by postupovali do 1b třídy...asi si se zbláznil,maximalně tu dvojku vyhrát.A mimochodem ty si myslíš že to ty kluci dělají schválně.Že místo aby byli s rodinami,tak hrají v sobotu fotbal?Ale oni ten fotbal milujou tak s každou sobotu dřou aby to změnili.
jasně jsem atrapa ,koukám když se řekne pravda je ihned poprask.Já neříkám ,že fotbalisti se s toho nevyhrabou ,ale takovou šanci jakou měli letos už nikdy nebudou mít.A klidně mě napadej , jen jsem řekl co si myslí celá vesnice , někdo se bojí , někdo né.
S který díky si zase vylezl Ty,je zajimaví jak hieny vylezají.Když jsme byli první to jsi nenapsal ani řádek,co.a ted když jsou kluci dole tak ještě prudíš...zalez atrapo.
máslo máš na hlavě akoráte ty,a fotbalisti se s toho vyhrabou sami,neměj péči.
máme máslo na hlavně ,když si říkáme ,že se štěstí odklonilo na druhou stranu.Obraz naší hry je takový , jaký si zasloužíme .Od výboru přes trenéry a končí to u hráčů .Jsme v soutěži každému pro smích , tolik branek co jsme letos dostali si opravdu dlouho nepamatuji .
Bez komentáře: http://decinsky.denik.cz/fotbal_region/obrazem-jopa-ii-trida-divaci-videli-brankove-hody.html
Je to asi krutý jaro ale takovej je už hold fotbal.Není to stářím a ani neochotou hrát.Ale štěstí se odklonilo na jinou stranu.Mákněte ještě do konce sezony,ještě není konec.
kluci klid zachrana je jista a postoupit nechcete TROJIKA
Došli slova pane editore?????
Skoda že se vám zranila jednicka,do té doby jste měli šanci.
Pá 13. květen 2011, 18:46:19 CEST
j.hyl

!!! FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE !!!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one