FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE

II. třída okresního přeboru

Acko jm.jpg
aaaa.jpeg
garda.jpg
FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  1 : 2  FK MALŠOVICE   (1:0)

   V sobotu 28.8.2010 od 17:30 hod. odehrálo naše "A" mužstvo na domácím trávníku další mistrovské utkání. Zápas se odehrával za polojasného počasí.

 

sestava domácích: Víšek, Trlica L., Šafařík, Mudroch, Štarman, Hyl, Hromádko, Galik, Vejražka, Veselý, Trlica P.,

náhradníci: Kunta J., Cvejn                                        trenér: Trlica Petr njst.

sestava hostí: Dvořák, Veselý P., Němec, Kolinger, Gablík, Hynčica, Tyl, Veselý J., Khop, Hvozdovič, Stránský

náhradníci: Nedělka, Ferko, Suda                                      trenér: Mokráček

rozhodčí: Kouba, Kožár, Vlk

   Do zápasu šlo naše mužstvo značně oslabené, chyběli opory základní sestavy a tak trenér Trlica povolal narychlo do zápasu Radka Šafaříka, Martina Cvejna a Milana Mudrocha. Zápas začali hosté velkým tlakem a už v úvodních minutách mohli skórovat. V těchto chvílích nás však podržel gólman Petr Víšek. Po úvodním tlaku hostů jsme se častěji dostávali do šancí my a v 39. minutě utkání po faulu na našeho hráče v pokutovém území jsme šli z penalty zásluhou Luboše Trlici do vedení 1:0. Do poločasu jsme byli na hřišti lepším mužstvem. Poločas 1:0.

   Ve druhé půly jsme si vytvořili několik vyložených šancí, samostatný průnik Ondřeje Gálika, který zakončoval střelou k tyči po zemi, ale brankář hostí  vyrazil na rohový kop. Bohužel však hosté začali pomalu přebírat otěže utkání a tak není divu, že v 74. minutě za sražení hostujícího hráče v našem pokutovém území, dostali i hosté příležitost kopat pokutový kop. Hostující Gablík se nemýlil. 1:1. Bohužel jsme se z inkasované branky nepoučili a soupeř brankou z 85. minuty hráčem Němcem, zvítězil na našem trávníku 1:2 a odváží si tak tři body.

   Závěrem musím zdůraznit, že naše mužstvo nebylo kompletní a v sestavě v jaké hrálo dnešní utkání sahalo 74. minut po vítězství, bohužel  závěrečné patnáctiminutovky, nekoncentrovaný výkon našich hráčů nás připravil minimálně o bod, který by si obě mužstva spravedlivě zasloužila.

Zápas sledovalo 100 diváků.

  

So 28. srpen 2010, 20:38:54 CEST
j.hyl

!!! FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE !!!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one