FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE

II. třída okresního přeboru

Acko jm.jpg
aaaa.jpeg
garda.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7236"
Chlapci sorry.Chtěl jsem napsat,že jste celkem objektivně zhodnotili utkání v Mikuláš.,ale ten závěr mě nadzvedl ze židle.To,že pan Dostál pískal hodně špatně je pravda, ale když zde píšete,že Mikul. pomohl špatným pískáním, tak je také třeba dodat,že špatným pískáním pomohl také Vám a to hlavně v první půli.Pravda je, že jste tentokrát byli o něco fotbalovější,ale vzpomínám si na zápas u Vás a tam to bylo přesně naopak.No a sudí byly na Vaší straně. U nás to kazil na obě strany.Bohužel.To, že jste pouze remizovali vyčítejte hlavně jen a jen sobě a to z toho důvodu,že vedete 2:0 (s nápomocí sudího) a nedokážete tento výsledek udržet.Tak kde je tedy chyba?čus
no to je přeci jasné,jelikož v tomto mužstvu si dělá každý co chce.Uvidíš sám kdo v sobotu nastoupí...stále ti stejní,ač gol zaviníš(golman)a nebo nedáš,místo máš jisté.
Je škoda ža takto zkušený hráč se nedokáže kousnout a vydržet to.Ale proč stále opomíjený hráč jenž na lavičce seděl nenastoupil místo p.Ernekra.A trenér nasadil ač neoblíbeného spalovače golu,jenž snad goly ani nechce dávat,tot otázka??????
POVÍDAL ŽE UŽ NEMOHL. ŠKODA, ZROVNA ON BY BALON PODRŽEL.
a proč odešel ten váš hráč z placu ,tomu bylo tak špatně ,od čeho?
občas se jedu k vám podívat na fotbal ,sobotu máte doma prvního , doufám že vyhrajete ?
Tak to jsi asi nebyl v Mikulkach,být p.Dostal soudný tak už na sebe niky nenavlékne rozhočovský dres.Trapný,zmatený,výkon nebyl už dlouho vidět.A přidej si totalní selhaní střídajícího utočníka a máš ztrátu 2 bodu hnedle.
Pánové ,házet ztrátu bodů na rozhodčí je podpásovou úrověn ???
Nejsem pravidelný fanoušek fotbalistů Těchlovic, ale tu a tam se na ně přijdu podívat, či se podívám na web na jejich výsledky. Všem držím palce, aby se začalo dařit jako na podzim. A také bych chtěl napsat něco všem, kteří stále kritizují výkony fotbalistů, práci trenéra, či pravopis příspěvků.

1. Ten, kdo nic nedělá, tak ten nic nezkazí.

2. Anonymita je vážně hrdinství - vesničan je as pěkný lívanec.

3. Hoši, držím vám palce.

P.S.:Pokud jsem udělal nějakou hrubku, či se dotkl ega někoho z vás, zaplatím vám na dalším domácím zápase pivo.
Výhodou sudího Dostála je to, že dokáže udělat komedii z každého zápasu. V divadle bych za komedii zaplatil daleko více a ještě bych neměl jistotu,že se pobavím.

Pro hráče - Jsem přesvědčen, že první jarní bod je signálem obratu a teď už budeme jenom jásat.

Poznámka pro autora zprávy o zápasu: Ve větě..."jsme dva body ztratily"..se píše v tomto případě měkké i. Zopakuj si pravidla českého pravopisu,ať tvé komentáře nepřipomínají výkony p.Dostála.
Tak to klidně napiš fando....Trapný až zbytečný,leplovský byl BOHOUŠ a hlavně díky němu se veze pouze bod.Díky Bohouši.
Dostál byl opravdu trapný,na dospělé už nemá,ale odchod prvního hráče hostí ze hřiště měl stejnou úroveň!Schválně neuvádím jeho jméno.
Ne 8. květen 2011, 21:50:11 CEST
j.hyl

!!! FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE !!!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one