SPARTAK MIKULÁŠOVICE  3 : 3  FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  (0:1)
   V sobotu 30.4.2011 zajíždělo naše "A" mužstvo k mistrovskému utkání na hřiště Spartaku Mikov Mikulášovice. Zápas se hrál na travnatém povrchu za slunečného počasí.

sestava domácích: Tesař, Soukup Vl., Křehký, Soukup M., Kestner, Šimek, Kozák, Linhart, Soukup T., Wichterey, Novák

náhradníci: Kočka, Habr

sestava hostí: Víšek, Trlica L., Štarman, Gálik, Vejražka, Řehák, Hyl, Mužík J., Erneker, Mužík P., Trlica P.

náhradníci: Veselý, Nídr

rozhodčí: Dostál, Drobeček, Trojan

Zápas byl vyrovnaný od úvodních minut. Na našich hráčích byla vidět bojovnost a ve 23. minutě jsme naši snahu po vstřelení branky využili. Jirka Vejražka po centru z brankové čáry zaznamenal první branku, a to když si jeho centr domácí brankář srazil do vlastní branky. 0:1. Do poločasu se střídali šance na obou stranách, ale branka již nepadla.
   Po přestávce jsme ještě přidali druhý zásah a to po faulu na Jirku Vejražku, který byl v pokutovém území sražen a Luboš Trlica proměnil pokutový kop. 0:2. Bohužel se domácím podařilo v 68. minutě vstřelit kontaktní branku z volného přímého kopu. 1:2. O čtyři minuty později v 72. minutě nás Honza Mužík poslal opět do dvoubrankového vedení po samostatné akci z poloviny hřiště, kdy krásně zakončil svoje sólo. 1:3. Bohužel nás velmi nepřesný až "trapný" hlavní rozhodčí Dostál poslal do "deseti", když vyloučil po druhé žluté kartě Jirku Vejražku. V 83. minutě kompenzoval pan Dostál pokutový kop, který odpískal našemu mužstvu, také pro domácí celek a skóre se opět měnilo. 2:3. V tuto chvíli bylo jen otázkou času, kdy domácí vyrovnají, aby mohl pan Dostál ukončit utkání. Bohužel jsme panu rozhodčímu a domácím hodně pomohli a to především třemi neproměněnými "tutovkami" v samotném závěru utkání !!! A tak domácí v 90+2. minutě vyrovnali a pan DOSTÁL mohl ukončit utkání. 3:3.
   Závěrem se mi chce říci, že můžeme být rádi za získaný bod ze hřiště soupeře, ale bohužel pravda je taková, že jsme dva body ztratili. Hodně tomu pomohl trapný až směšný výkon hlavního rozhodčího Dostála, který už bohužel nemá dle mého názoru na hřišti co pohledávat. Nedá se ani říci, že by domácímu mužstvu nějak pomohl, ale trapně pískal na obě strany !!! Pravdou je také to, že jsme mohli v závěru rozhodnout jednou ze tří "tutovek", ale to se bohužel nestalo.

So 30. duben 2011, 15:07:14 CEST