FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE

II. třída okresního přeboru

Acko jm.jpg
aaaa.jpeg
garda.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1227"
Jo tak to je problém,ale snad jsou dospělí a né malý děti aby se uráželi.To snad už není demokracie vždyt oni si dělají co chtějí,to jsme viděli v sobotu.No asi by to chtělo pořádnýho asistenta a né atrapu aby v tom nebyl trénér sám......TRENÉRE ZRUŠTE DEMOKRACII NEBO ZRUŠÍ VÁS!!!!!!!!!!!
fanoušku Pavle máš úplnou pravdu,oni se střídají ,aby se jeden z nich neurazil,jak je může trenér probrat ,protože nemůže ,je totiž MOC hodnej chlapem ,chce to na ně pustit nového trenéra -zvíře.V MUŽSTVU JE VELKÁ DEMOKRACIE A CHUDÁK VENGLOŠ JE NA VŠE SÁM .
Páni golmani se ani neuráčí napsat,hold zvláštní sorta.Trenere probut te je,a ono střídaní po 2 zápasech jim taky nějak nesedí...nebo sedí???Odstojí si své dva at to dopadne jak chce žé!!!!
Až se mi vyléčí noha tak určitě příjdu. Vidím to tak najdřív na HoPo.S.V.
je pravdou ,že účást hráčů byla slaboučká , já říkám pořád jsme moc hodní , chtělo by to trochu male dvorek a velký b. ?!?!?!
Hoši,hoši na treninku nějaká slabá učast,spíše prací na hřišti by jste měli situaci změnit.A páni golmani ty to potřebují dvojnásob a oni nic,takto tu lenost nezměníte.
Pro kluky a trenéra - každá série i ta smolná jednou skončí a pak se bude zase dařit, nehleďte na rádoby fanoušky, kteří se ozvou pouze když se nedaří,je spousta jinech fandů, kteří jsou s váma i když jste na dně !!!
musim se zastat kluku oni chteji hrat fotbal a bojuji ale maji smulu na zakonceni nebojte se zachrana je jista a porad se prohravat neda ono to prijde TROJIKA
Pro Jirku H.-Jak je to jednoduché. Nepříjemná kritika se označí za rytí.Máš pravdu,fandy,kterým nejsou lhostejné výsledky mančaftu,nepořebujete.Fotbal se přece nehraje pro diváky a fandy,tak proč by se do toho měli plést.Ještě by svojí kritikou mohli tu vaši hračku financovanou převážně z obecní kasy poškodit.

Pro trenéra a hráče-Na každý mančaft jednou dolehne herní krize,ale vy tu sílu ji překonat rozhodně máte.
Jirko H., dobře jsi to fandovi vytmavil. I já jsem pochopil, že kritika hráčům škodí. Proto je lepší komentovat sobotní zápas opatrně, ve smyslu, že chuť po vítězství by byla,ale jaksi zlobí koncovka. Pak se dá daleko snáze strávit i skutečnost, že ti oškliví hráči soupeře si s naší obranou dělali, co chtěli a když se trefili, tak nás i brankami trestali.
Jirka H. je který? Docela by mě to zajímalo, který z Jirků H. co s znám má tento skvělý talent pro diskuzi.
chlapy je to druha trida a ne liga kluci to hraji pro zabavu a radost . kdyz se podari sehnat 3 mlade hrace kteri dokazou hrat fotbal bude vse ok hlavne klid TROJIKA

Možná by trenér měl zrušit demokracii a nastolit tvrdý řád,být více slyšet.Kromě P.Trlici všichni mlčíte,trošku více komunikace by to chtělo.
Jasně v trenérovi to není,ale přes všechno odhodlání a vyhecování,když dostanete dva goly parádně trefený,jde vše k nule.A sámo že pak už hraje pouze psychika hlavnní roli.Je potřeba doplácat jeden zápas do vítězného konce a ono se to zlomí.
ahoj vsem nereste trenera ten nemuze za to ze se nedari minulou polovinu nikdo nepsal ze by trener byl spatny kdyz se vedlo nikdo do I.B tridy nechce trener je dobrej TROJIKA
Pro Čendu K. - činovník z Ústí byl trenér, který měl zájem před touto sezónou trénovat naše "A" mužstvo, po důvěře, kterou mu dal výbor FK se nedostavil na první trénink bez omluvy. Pak trénoval mužstvo Srbic, ze kterého byl odvolán a teď se nabízí opět na post trenéra "A" mužstva. Tak to jen na upřesňenou aby nevznikli nějaké pochybnosti !!!
Fando, alespoň se podepiš, hráči opravdu měli chuť po vítězství ale samozřejmě je srazila první obdržená branka, pak se už hraje těžce a v křeči, protože na každého dopadne "depka" a tím že tady kritizuješ určitě hráčům na psychice nepřidáš, tak raději "nerej" a jdi na jiné stránky !!!
Sobotní utkání s Dolní Poustevnou = čekání na zázrak, .....ale nepřišel. Jestli to, co předváděla až na čestné vyjímky většina těchlovických hráčů, představovalo pro někoho chuť po prvním jarním vitězství, tak má značně zkreslené představy.Po druhé brance soupeře se vůle po vitězství vytratila zůstal jen chaos a bezmocnost. Kde jsou ty doby, kdy těchlovický mančaft mnohokrát dokázal zvrátit zdánlivě prohrané zápasy? Samozřejmě, nedá se jen stále vyhrávat, ale prohrát by se mělo po boji. A to rozhodně nebyl případ sobotního utkání.
někdo v hospodě včera řekl ,že prý na Obecní úřád se hlásil nějaký činovník z Ůstí a že by chtěl dělat u nás do fotbalu ??
tohle přece není normální , na place si každý dělá co chce , to opravdu nikdo nevidí ??
So 30. duben 2011, 11:11:55 CEST
j.hyl

!!! FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE !!!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one