FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  1 : 4  FK DOLNÍ POUSTEVNA  (0:2)

V sobotu 23.4.2011 od 17:00 hod. přivítalo naše "A" mužstvo na domácím trávníku soupeře z Dolní Poustevny. Zápas se hrál na travnatém povrchu za slunečného počasí.

sestava domácích: Forró, Hromádko, Štarman, Gálik, Vejražka, Řehák, Hyl, Mužík J., Erneker, Mužík P., Trlica P.

náhradníci: Nídr, Kunta J., Víšek                                   trenér: Trlica P. nejst.

sestava hostí: Šolín, Hájek, Suk, Kosovský, Zálešák, Lukacs, Kolda, Liška, Hrdlička, Karpíšek, Vlk

náhradníci: Margala, Nedvěd, Mitternacht                               trenér: Margala

rozhodčí: Simmer, Šimon, Kouba

Zápas jsme jako obvykle začali tlakem a byla vidět chuť po prvním jarním vítězství, ale bohužel opět nás zlobila koncovka. Nedokázali jsme se dostat k zakončení a tak jako vždy soupeř z jediného útoku trestal. Ve 27. minutě hostující Vlk vymetl horní levý růžek naší branky. 0:1. Ve 35. minutě opět hosté trestali. Karpíšek zakončoval krásnou akci střelou pod břevno. 0:2. Do poločasu jsme se již k žádné šanci nedostali a tak soupeř odcházel do kabin s dvoubrankovým vedením. 0:2.

Po přestávce jsme se ještě pokoušeli zvrátit stav, ale soupeř už si vítězství nenechal ujít. V 52. minutě zvyšoval Kolda na 0:3 opět po krásné akci se zakončením do růžku naší branky. V 75. minutě vykřesal jiskřičku naděje Jirka Vejražka, který snižoval na 1:3, ale definitivní prohru pečetil v 80. minutě hostující Karpíšek. 1:4.

So 23. duben 2011, 19:23:26 CEST