PLASTON ŠLUKNOV "B" 4 : 1  FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  (1:1)
   V neděli 17.4.2011 od 17:00 hod. zajíždělo naše "A" mužstvo k mistrovskému utkání do Lipové. Zápas se hrál za oblačného počasí na travnatém povrchu.

sestava domácích: Kysela, Horák, Kulhavý, Vyšohlíd, Koukol, Morkus, Stelmaščuk, Jírův, Dvořák, Čurgali, Svoboda

náhradníci: Novák, Skyva

sestava hostí: Víšek, trlica L., Voborský, Štarman, Veselý, Řehák, Hyl, Mužík J., Erneker,, Mužík P., Trlica P.

náhradníci: Vejražka, Hromádko, Kunta J., Forró              trenér: Trlica P. nejst.

rozhodčí: Mareš, Rydval, Šimeček

Zápas začal otevřeně z obou stran. V úvodu jsme měli několik šancí, které jsme nevyužili. Soupeř také několikrát zahrozil, ale z úvodní branky jsme se přeci jen radovali mi. Petr Trlica se ve 20.minutě napřáhl ke střele z dobrých 30 metrů a trefil přesně horní levý růžek domácí branky.0:1. Bohužel jsme vedení do poločasu neudrželi. Ve 34. minutě domácí srovnali Morkusem, po závaru před naší brankou. 1:1. Poločas 1:1.
   Po přestávce jsme bohužel už nedokázali navázat na dobrý výkon z první půle. V 53. minutě se střelou k pravé tyči naší branky trefil Stevmaščuk 2:1 v 60. minutě krásnou střelou do horního růžku naší branky zvyšoval na 3:1 Svoboda a v 69. minutě stanovil výsledek utkání Skyva po samostatné akci.4:1. V 75. minutě po druhé žluté kartě musel předčasně do sprch Luboš Trlica a bude tak chybět v domácím utkání s Dolní Poustvnou. V závěru se ještě zranil Standa Voborský.

Ne 17. duben 2011, 12:04:18 CEST