FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE

II. třída okresního přeboru

Acko jm.jpg
aaaa.jpeg
garda.jpg
FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE 1:2  TJ KRÁSNÁ LÍPA  (0:1)
 

   V sobotu 9.4.2011 od 16:30 hod. přivítalo naše mužstvo na domácím trávníku silný celek z Krásné Lípy.Zápas se odehrál na travnatém povrchu za větrného, ale slunečného počasí.


sestava domácích: Víšek, Trlica L., Voborský, Gálik, Veselý, Cempírek, Hyl, Mužík J., Erneker, Mužík P., Trlica P.


náhradníci: Řehák, Štarman, Kunta J., Forró                    trenér: Trlica P. nejst.


sestava hostí: Kleinbauer, Pešír, Jungmann, Bezděk, Ruszó, Sekyra, Pallag, Roubíček, Kasal, Hroník, Herák


náhradníci: Novák, Žitník, Meszáros, Vaněk                       trenér: Dvořák Mrozhodčí: Šefčík L., Šefčík J., Kovařík   Dnešním zápasem jsme chtěli prolomit smůlu, která se nás na jaře držela. Bohužel ani dnes se nedařilo. Od začátku se hrálo na jednu branku, naši hráči zatlačili hosty do defenzivy, bohužel chyběla alespoň střela na bránu. Hosté však svoji jedinou šanci v prvním poločase využili a v 10. minutě nás rozesmutněl hostující Pallag. Do poločasu jsme si vypracovali několik dobrých brankových příležitostí, ale buď nepřesná muška našich hráčů nebo skvělý zákrok hostujícího brankáře  nám nedovolili vyrovnat. Poločas 0:1.

   Po přestávce jsme chtěli brzo vyrovnat a byly i příležitosti, ale opět nepřesná muška našich střelců. Zato udeřil soupeř. V 55. minutě se opět po ojedinělé šanci prosadil hostující Herák a Krásná Lípa vedla 0:2. Naše hra nadále postrádala přesnost v zakončení, Mirek Hyl a následně Petr Trlica neproměnili svoje stoprocentní šance a po hlavičce Luboše Trlici zvonila pouze tyč soupeřovi branky. Jiskřičku naděje vykřesal v 78. minutě Luboš Trlica, který přízemní střelou překonal hostujícího brankáře. 1:2. I přes velký závěrečný nápor našeho mužstva se nám nepodařilo alespoň vyrovnat.

   Příští utkání hrajeme v neděli na půdě Šluknova "B" v Lipové

So 9. duben 2011, 09:16:08 CEST
j.hyl

!!! FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE !!!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one