FK MALŠOVICE  2 : 1  FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  (1:0)
  V sobotu 2.4.2011 od 16:30 hod. odehraje naše "A" mužstvo své druhé jarní utkání. Úvodní zápas s V.Šenovem se našim hráčům nepovedl a tak si dne mohli napravit reputaci se silným mužstvem z Malšovic.

sestava domácích: Vlk, Veselý P., Kuncl, Hvozdovič, Gablík, Hynčica, Tyl, Dědič, Khop, Veselý J., Dontchev

náhradníci:  Škerda, Macek                                            trenér: Mokráček

sestava hostí: Forró, Cempírek, Voborský, Gálik, Trlica P., Nídr, Hyl, Erneker, Mužík J., Trlica L., Mužík P.,

náhradníci: Štarman, Veselý, Řehák, Víšek                     trenér: Trlica P. nejst.

rozhodčí: Kožár, Dostál, Mráz

Zápas jsme začali velkým tlakem. Hned v úvodu jsme si vypracovali několik šancí, ale opět chybělo přesné zakončení. Domácí hráče jsme s vyjímkou dvou nepřesných volných přímých kopů do žádné šance prakticky nepustili. Bohužel jsme však ve 34. minutě inkasovali. Zničeho nic a špatně kopnutý míč na nerovném terénu zaskočil našeho gólmana a k úžasu všech diváků skončil v naší brance. 1:0. Na našich hráčích byla vidět vůle po vyrovnání a tak naší stoprocentní šanci před koncem první půle zneškodnil domácí brankář. Petr Mužík své sólo od půlící čárny neproměnil ve vyrovnávací branku. Poločas 1:0.

Po přestávce jsme byli opět aktivnějším a lepším mužstvem, ale s přibývajícím časem se nám přestávalo dařit. Přispěl k tomu i nepřesný až špatný výkon rozhodčího Kožára, který nedokázal zvládat průběh utkání. Přesto se nám po skrumáži před brankou domácích a střele Mirka Hyla podařilo vyrovnat. 83. minuta 1:1. Bohužel domácí po krásné střele z přímého volného kopu, který poslal Gablík do levého horního rohu naší branky, strhli vedení na svou stranu. 2:1.

Co říci závěrem, kdyby jsme v úvodu utkání proměnili všechny šance, které jsme si vypracovali, tak by soupeř dnes neslavil, ale na "kdyby" se nehraje, co naplat, že předvádíme krásný fotbal, když nejsou výsledky. Jediné co se dnes hráčům nedá upřít byla bojovnost a nasazení. Držme palce v dalších zápasech a věřím, že se opět začne vyhrávat.

So 2. duben 2011, 12:16:52 CEST