FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  2 : 3  SK VELKÝ ŠENOV   (0:1)
   V sobotu 26.3.2011 od 15:00 hod. začala jarní část soutěžního ročníku 2010/2011. Naše mužstvo přivítalo na domácím trávníku soupeře z Velkého Šenova. Na podzim jsme na soupeřově hřišti zvítězili 5:2.

Zápas se hrál na travnatém povrchu za drobného deště.

sestava domácích: Forro, Trlica L., Voborský, Gálik, Štarman, Cempírek, Hyl, Mužík J., Erneker, Mužík P., Trlica P.

náhradníci: Veselý, Řehák, Nídr, Kunta J., Víšek          trenér: Trlica P. nejst.

sestava hostí: Šimek, Liška, Tománek, Kříž, Salač, Čurgali, Fišer, Podhora, Malý, Krejčí, Jarábek

náhradníci: Staněk, Rubanický, Rýdl, Kava, Nozar, Bálek, Müller   trenér: Podhora

rozhodčí: Kouba, Mráz, Mokráček

Zápas jsme začali mírnou převahou, vypracovali jsme si i několik šancí, ale skóre otevřel soupeř po rohovém kopu a závaru před naší brankou.V 10. minutě se trefil hostující Liška. 0:1.Poté převzali iniciativu hosté. Najednou nás začali přehrávat v osobních soubojích, ale přeci jen jsme si do poločasu vytvořili dvě gólové šance. Standu Cempírka a poté i Mirka Hyla, ale vychytal hostující gólman Šimek. Poločas 0:1.

Po přestávce byla hra vyrovnaná, na našich hráčích byla vidět snaha po vyrovnání, a to přišlo v 66. minutě, kdy se nádherně trefil Luboš Trlica a vyrovnal. 1:1. O čtyři minuty to bylo veselejší, když Zdenek Erneker po krásné kombinaci zakončil a dostal nás do vedení. 2:1. Bohužel hosté se nevzdali a v bojovném zápase ve kterém obě mužstva předvedla kvalitní výkon, stačili zápas otočit a odvést všechny body. V 77. minutě srovnal hostující Rubanický na 2:2 a v 88. minutě uzavřel skóre utkání Kava 2:3.

Co říci závěrem, obě mužstva hrála pěkný fotbal, nás může mrzet jen neproměňování stoprocentních šancí a ty jsme měli v tomto utkání minimálně tři. Příští týden nás čeká těžký soupeř z Malšovic.

Pá 25. březen 2011, 20:05:45 CET