FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  7 : 1  SPARTAK JIŘÍKOV   (5:1)

V sobotu 13.11.2010 od 14:00 hod. odehrálo naše "A" mužstvo poslední podzimní mistrovské utkání.Zápas se hrál na dobře připraveném travnatém povrchu.

sestava domácích: Víšek, Trlica L., Voborský, Gálik, Cempírek, Hyl, Hromádko, Mužík J., Erneker, Mužík P., Trlica P.,

náhradníci: Veselý, Nikolič, Mudroch, Forró                      trenér: Trlica P. njst.

sestava hostí: Landa, Cimrt, Tillner, Škvor, Danita, Štěpánek, Waltr, Hauptman, Schaffer, Štěpánek T., Palounek,

náhradníci: X                                                              trenér: Skramužský

rozhodčí: Musil, Mráz, Dušík

Zápas jsme začali opatrně. Bohužel toho soupeř využil a zatlačil nás na vlastní polovinu. A tak i zákonitě přišel trest v podobě první branky Jiříkova. V 7. minutě hosté zahrávali rohový kop a nešťastnou vlastní brankou jsme prohrávali 0:1. Naštěstí jsme se z toho brzy oklepali a pak se celý zápas odehrál podle našeho scénáře. Ve 23. minutě jsme vyrovnali zásluhou Luboše Trlici na 1:1, krásná přízemní střela k tyči. Ve 25. minutě jsme vedli 2:1, když se trefil Standa Cempírek. Ve 35, minutě si Luboš Trlica krásně poradil z hostující obranou , "vyškolil" brankáře a nekompromisně zavěsil. 3:1.Ve 39. minutě z velkého vápna z voleje vypálil Mirek Hyl a trefil horní růžek Jiříkovské branky. 4:1. A ve 43. minutě završil svůj dnešní hattrick Luboš Trlica 5:1. Tímto stavem skončil první poločas.

Po přestávce jsme pokračovali ve výborném tempu a zahodili jsme i několik vyložených šancí.Nutno také podotknou, že i soupeř si vytvořil pár vyložených šancí, ale nastřelil pouze dvakrát tyčku naší branky.  V 66. minutě zvyšoval Petr Mužík na 6:1 a v 71. minutě stanovil účet utkání Bohouš Veselý, který po krásné přihrávce před hostující branku, už měl lehkou práci a zkušeně zakončil. 7:1.

Závěrem musím hráče pochválit za předvedený výkon a doufám, že v jarní sezóně navážou na tyto výborné výsledky.