FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE

II. třída okresního přeboru

Acko jm.jpg
aaaa.jpeg
garda.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5877"
To bude v pohodě ve Verneřicích jste si už vyzkoušeli jaké to je hrát proti 11 plus 2 nebo to bylo obráceně 2 plus Verneřice.Zvládnete to i tentokrá,budete nás mýt za zády a mi je srovnáme.
Tak to si někdo už dělá srandu,delegují nám sem Musila z Mikulášovic,Dušíka z V.Šenova...!!!
Stando, titulek jak prase, že by se redaktor Děčínského deníku polepšil. S.V.
Jak ještě týden,budete tam pěkně celou zimu když se zadaří a Jiříkov u nás prohraje.Tak si šáhněte do rezerv a mi vám přijdeme v sobotu pomoct.
Musím souhlasit, krásný pohled na tabulku a dopřejte nám ho i příští týden !!! Gratulace.
Paráda,takovou šnuru jsme už dlouho nezažili.Skvělá práce,a kdyby jste dali gol s každé šance tak tu hrajeme ligu.Držím palce do posledního kola,krásně se na tu tabulku kouká.Díky.
No ono místo stěžovaní na pana Simra by to chtělo vylepšit proměnovaní šancí.Goly by vám nesmazal žádný rozhodčí světa,jo ale bez treninku to asi nejde,žé?Potrnujte a ono to pujde.
No ono místo stěžovaní na pana Simra by to chtělo vylepšit proměnovaní šancí.Goly by vám nesmazal žádný rozhodčí světa,jo ale bez treninku to asi nejde,žé?Potrnujte a ono to pujde.
Velké díky všem fanouškum kteří s námi v sobotu jeli,byli jste slyšet,a rozhodčí škoda mluvit.A hřiště,pardon pole,to snad ani nemohlo projít schválením.Je jen zázrakem se nikdo nezranil.
Citím s váma.Simmer je kus ko...a a na hřišti nemá co dělat,kdyby tu píšťalku spolkl,tak udělá líp..A to hřiště?Že to nezakážou.
Věděl moc dobře co dělá a my víme proč to dělal. Ještě, že naši fandové byli pořádně slyšet, jinak by si s námi asi pořádně vytřel pr... M.H.
Chtěl bych poděkovat našim fanouškům za včerejší podporu. Byli jste slyšet, díky. S.V.
Chce to právo VETA jako na Kalvacha :-)
To on nám to příště spočítá, protože není ani hluchej a moc dobře slyšel při zápase slova "chvály" na jeho výkon, kterým ho zasypali diváci !!! :-))
Možná že vám kluci ublížil,možná že to neumí,ale je možné že už umí číst aby vám to příště nespočítal...
viděl jsem hodně hada blít,letadlo couvat a Simra pískat ještě né.Klobouk dolu před vámi hoši.Velká gratulace.
Tak kdo tam dnes byl pochopí že rozhodčí neplatíme,a proto možná onen muž tak jednostraně deptal naše mužstvo.Ale vydrželi jsme a dokázali si že nejsme vpředu náhodou.Asi by jsme měli toho redaktora pozvat na dokopnou,at ví jak řve Český Lev z Těchlovic!!!!!!!!
Rozhodčí nebyl divnej to byl SIMMER ten neumí pískat rovinu a proti nám píská vždy, nějak nás nemusí. Ale body jsme přivezly to je hlavní. Titulek v Děčínském deníku " na čele tabulky se nic nezměnilo " no asi se budou muset naučit skloňovat Český lev Těchlovice ve všech pádech. :-))
Ten rozhodčí byl dneska nějakej divnej a hřiště taky zajímavý, hm . S.V.
Výborně hoši, šestá výhra v řadě, tak ještě vydržte v sobotu s Jiříkovem a hluboce před vámi smeknu. Jste opravdu frajeři. GRATULUJU !!!
Čt 11. listopad 2010, 10:18:35 CET
j.hyl

!!! FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE !!!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one