SK VERNEŘICE  1 : 2  FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  (0:2)
 V sobotu 6.11.2010 od 14:00 hod. odehrálo naše "A" mužstvo další mistrovské utkání na půdě SK Verneřice. Zápas se odehrál na velice špatném hřišti a za deštivého počasí.

sestava domácích: Didi, Rokos P., Čekal, Běhunek, Brázdil, Zahradník, Kadleček, Očenášek, Rokos V. Horejš, Hnízdo

náhradníci: Březina, Drbal

sestava hostí: Forró, Trlica L., Voborský, Gálik, Řehák, Hyl, Štarman, Mužík J., Erneker, Hromádko, Trlica P.

náhradníci: Nikolič, Mudroch

rozhodčí utkání: Simmer, Benda, Šimon

Zápas se hrál na velice nekvalitním povrchu, hřiště které nemá ve II. třídě "konkurenci". Začali jsme dobře a to už v 6. minutě, kdy jsme se ujali vedení. Po rozehrání přímého volného kopu se míč odrazil od tyčky domácí branky a Radek Hromádko ho nekompromisně zavěsil. 0:1. Pak jsme již hráli v poklidu, ale místo střel na domácí branku jsme zbytečně na nekvalitním hřišti kombinovali a ztráceli jsme tak mnoho přihrávek. Přesto jsme ve 31. minutě krásnou střelou Zdenka Ernekera, kterou zavěsil ze 30 metrů přímo pod břevno domácí branky, vedli už 2:0. Do přestávky se již nic zásadního neodehrálo.

Zato druhý poločas se bylo na co dívat. Hlavním aktérem byl hlavní rozhodčí Simmer. V podstatě každý náš dotek s míčem u kterého se nachomýtl domácí hráč nám pískal faul. Obráceně měl "zamrzlou píšťalku" a tak se na hřišti začalo i přiostřovat a zákeřných faulů ze strany domácích přibývalo hlavně po jejich snížení na 1:2. V 68. minutě se hlavou trefil domácí útočník. Do konce utkání jsme se protrápili a nakonec jsme výhru "udrželi", ale kdo byl na zápase tak viděl, že rozhodčí umí zápas pěkně ovlivnit, ale dnes se mu to naštěstí nepodařilo.

Závěrem musím jen konstatovat, že vezeme tři body.