FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE

II. třída okresního přeboru

Acko jm.jpg
aaaa.jpeg
garda.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4355"
Jo chlapče,tenhle mančaft je skvělá parta,na rozhodčí penězma neplýtváme.A starý neznamená hnedlé špatný...a zatím to na špičku stačí.I když vlčáci z Podluží a Heřmanova,popřípadě Jiříkova na nás pořádají hon.Tak až na nás budete mít tak zase napiš Rocco!
Není důvod si zajišťovat výsledky jinak než na hřišti. A co se týká Kouby tak pískal náš domácí zápas s Malšovicema, který jsme prohráli 1:2 a pískl i proti nám penaltu !! A ještě jeden poznatek, body vozíme hlavně ze hřiště soupeřů až na Podluží !! Tak nevím jestli by jsme měli zapotřebí domlouvat výsledky s rozhodčíma. Já vím, že jsme teď všem trnem v oku, ale to skvělá a vyjímečná mužstva bývají, na to si teď budeme muset zvykat :-))
Všichni hráči i realizační tým vědí, že nikdy jsme prachy nevzali(např.V.Bukovina, Šluknov B)a ani je žádnýmu rozhodčímu nenabídneme.Co si myslí Rocco Siffredi je druhá věc.........asi myslí něčím jiným :-)
Všichni hráči i realizační tým vědí, že nikdy jsme prachy nevzali(např.V.Bukovina, Šluknov B)a ani je žádnýmu rozhodčímu nenabídneme.Co si myslí Rocco Siffredi je druhá věc.........asi myslí něčím jiným :-)
Máš pravdu, že věkový průměr je v našem týmu vysoký. O to je to smutnější, když nás věkově mladší týmy nepřehrají, to stojí za zamyšlení nemyslíš ?? a s tím prvním místem bych to nepřeceňoval, soutěž je dlouhá a myslím si, že ve skupině jsou větší aspiranti na postup než my. Sportu zdar a fotbalu zvlášť. S.V.
Moc bych nemachroval všichni moc dobře víme jak moc uplatnej je rozhodčí Kouba a kolikrát vás tuhle sezonu pískal doma.S touhle starou gardou by jste nic neudělali.Jeden čas v Těchlovicích vůbec nepískal a tedka je tam pořád.
Moc bych nemachroval všichni moc dobře víme jak moc uplatnej je rozhodčí Kouba a kolikrát vás tuhle sezonu pískal doma.S touhle starou gardou by jste nic neudělali.Jeden čas v Těchlovicích vůbec nepískal a tedka je tam pořád.
Ty fešáku provokativní,tobě se nezavděčíme nikdy at jsme 1 nebo na sestup.A zkus být 90 minut na hřišti a pak si běž sednout do klubové restaurace.Ode dveří přes kouř nenajdeš ani místo,a domu jdeš jak z udírny.Jo a Stenly,titulek byl dle našich předpokladu,a to je bez Těchlovic,musíme vyhrát celou soutěž a pak nás tam už budou muset napsat.S.F.
To je ten věčný problém,totiž že kuřáci jsou bezohledný. Ať si kouří,ale nenutí to druhým.Já si chci dát pivo a ne být pasivním kuřákem(což je horší než kdybych tahal sám !!). Už aby ty zákony co jsou na západě dorazili i k nám. Kdo chce raka plic ať vypaluje,ale nenutí ty sračky co vyfukuje ostatním. Snad zvítězí slušnost nad bezohledností,což si kuřáci neuvědomují a ještě se ráčí urazit, co že ti protivní nekuřáci vůbec chtěj.
O prohry mi opravdu nejde,jsem rád když vedete,ale pochop také fanoušky kteří si chtějí po fotbale sednout s vámi a dát si pivko a mají ten zlozvik a kouří.A je škoda nevidělat nějakou korunu,nebo myslíš že 15 fotbalistu to zachrání...ani kdyby jste tam seděli do rána.
??????.....vydrž, zase přijde prohra(y) a nebudeš muset hledat opravdu trapný témata do diskuse.
To jste si tam nemuseli nechat stavět hospodu ale raději klubovnu a zakázat nám tam vstup.
Tak nevím proč se divíš, v restauraci se nemusí kouřit, páč předpokládám, že sportovci nekouří a ty asi nebudeš fanoušek, když jim chceš kazit vzduch při regeneraci. :-)
Na mozek to leze hlavne tobe,ty náš fando.zlatý časy když jsme prohrávali a byli v tabulce 10. Jsi trapnej !!!!!!!!
Ty jsi blázen! Běž někam na jiný stránky,debata s tebou je o ničem. Ani nevíš proč byl trénink zrušen.Opravdu pako.
Tak pání kopálisti už mají natrénováno,už i středa je pro ně moc ,stačí párkrát vyhrát,hlavně že mají nové kabiny.Jo a pozor v hospodě nechtěji kouř,to znamená ani fanoušky,žé.Neleze vám to první místo trošku na mozek...???
Tak snad tento tytulek bude za čtrnáct dní stejný !!!
Titulek v Děčínském deníku "NA ČELE TABULKY SE NIC NEZMĚNILO". Tak jsme měli Stando v sobotu po fotbale pravdu, viď ? S.V.
Tak chlapci všici jsou vám v patách tak není jiná možnost než 6 bodíku.Tak se držte a makejte.
Není ani tak být první jako porážet bole

Není ani tak duležitý být první(to je pěkně,pěkný)porazit Boletice a být před nimi...to se pak jde na pivko a dohajan,parádně!!!Čt 14. červen 2012, 22:56:20 CEST
j.hyl
1

!!! FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE !!!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one