FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE

II. třída okresního přeboru

Acko jm.jpg
aaaa.jpeg
garda.jpg
FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE 4 : 1 SPARTAK BOLETICE N/L "A"  (1:0)
 

   V sobotu 30.10. 2010 od 14:30 hod. přivítalo naše "A" mužstvo na domácím trávníku Spartak Boletice.  Přibrzdí soupeř naše mužstvo k podzimnímu titulu ??? Kdo chtěl znát odpověď, přišel naše hráče podpořit !! Zápas se hrál na travnatém povrchu za slunečného počasí.

sestava domácích: Forró, Trlica L., Voborský, Gálik, Hromádko, Hyl, Štarman, Mužík J., Erneker, Mužík P., Trlica P.

náhradníci: Veselý, Cempírek, Víšek, Vejražka                 trenér: Trlica njst.

sestava hostí: Vorel, Humlíček, Havlín, Šindelář, Beutler, Fryc, Hruška, Benáček, Klaban, Rantfner, Čámra

náhradníci: Kasík, Zuček, Jindra, Formánek                        trenér: Ehl J.

 

rozhodčí: Kouba, Kožár, Mokráček

 

  

   Od úvodních minut zápasu byla na našich hráčích vidět nervozita. Přeci jenom musí někdy šňůra vítězných zápasů skončit, ale v žádném případě jsme si nechtěli připustit, že to bude v tomto derby s Boleticema. Přesto jsme měli více ze hry my. Ve 26. minutě jsme měli možnost kopat přímý volný kop z hranice velkého vápna a kdo jiný než Luboš Trlica by tuto standardku měl zahrávat !! Střela k levé tyči a hostující gólman neměl šanci. 1:0. V prvním poločase jsme měli několik vyložených šancí, Luboš krásně přehodil gólmana, ale jeho pokus skončil na břevnu. Do poločasu se už nic zajímavého nestalo.

   Za to po přestávce se děli věci. V 54. minutě jsme zvyšovali Honzou Mužíkem na 2:0. Střela po zemi k levé tyči. V této části utkání jsme byli lepším mužstvem a zdálo se, že nám vítězství už nemůže uniknout. Bohužel, v 60. minutě náš brankář neudržel snad centr nebo střelu a hostující Beutler vstřelil kontaktní branku. 2:1. Hosté vycítili šanci, že by mohli v tomto zápase ještě získat alespoň bod a začali naše hráče přehrávat. Na trávníku se přiostřilo a množili se fauli. V 79. minutě byli vyloučeni Petr Mužík a za hosty Beutler a zápas se dohrával v deseti hráčích na každé straně. V 86. minutě nás a vlastně i diváky a možná i hostující hráče uklidnil svou druhou brankou v zápase Honza Mužík, který se nejlépe zorientoval před bránou a zvyšoval tak na 3:1. V 89. minutě jsme po chybě hostující obrany šli na brankáře sami a Mirek Hyl rozhodl o konečném výsledku utkání. Přízemní střela k pravé tyči. 4:1.

   Závěrem musím konstatovat, že jsme dnes nebyli jednoznačně lepším mužstvem na hřišti, ale měli jsme více vůle toto derby vyhrát. Boletice nehráli špatný fotbal, chvílema byli i lepším mužstvem, ale snad nervozita je dnes připravila o lepší výsledek.

Zápas sledovalo 120 diváků. 

 

So 30. říjen 2010, 11:09:25 CEST
j.hyl

!!! FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE !!!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one