FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE

II. třída okresního přeboru

Acko jm.jpg
aaaa.jpeg
garda.jpg
TJ HEŘMANOV  0 : 4  FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  (0:2)

   V sobotu 23.10. 2010 od 15:30 hod. odehrálo naše "A" mužstvo těžký zápas na travnatém povrchu s mužstvem Heřmanova.

sestava domácích: Pospíchal, Odstrčil, Kolárik, Červinka, Šturm, Havlíček, Chlouba, Rojko, Horvát, Raba J., Raba M.

náhradníci: Stehlík, Malhous, Stehno, Salava

sestava hostí: Víšek, Trlica L., Voborský, Cempírek, Gálik, Hyl, Štarman, Mužík J., Erneker, Mužík P., Trlica P.

náhradníci: Veselý, Hromádko, Vejražka, Forró

rozhodčí: Andrla, Budský ml., Marýzek

   Zápas začal opatrně z obou stran. Dlouho byla hra vyrovnaná, ale kombinačně jsme byli o něco lepší. Časem jsme si vytvořili i územní převahu a domácí mužstvo jsme pozornou hrou v obraně nepustili k žádné přímé střele na naší branku. Ve 25. minutě jsme postupovali ve třech hráčích na domácí branku a Zdenek Erneker zkušeně zhodnotil situaci, nikomu nepřihrál a krásnou střelou do pravého horního rohu vstřelil úvodní branku utkání. 0:1. O deset minut později jsme vedli o dvě branky. Po skrumáži v pokutovém území domácích se nejlépe zorientoval Petr Mužík a přízemní střelou k levé tyči stanovil poločasové skóre. 35. minuta 0:2.

   Druhý poločas jsme hráli stejně zodpovědně jako první půly. Kombinační hrou jsme si vytvářeli územní převahu. Domácí se nedokázali dostat do vyložené šance. Obrana dnes zaslouží pochvalu. Petr Trlica i Standa Voborský předvedli, že jsou pro náš tým nepostradatelní. Samozřejmě, že celý tým dnes hrál opravdu výborný fotbal. V 56. minutě jsme se radovali po třetí. Z rohového kopu se z malého vápna hlavou trefil Honza Mužík. 0:3. V tuto chvíli už o našem vítězství nikdo nepochyboval. Domácí mužstvo již hrálo v psychickém útlumu a my jsme se pořád tlačili do zakončení. V 78. minutě se ke střele dostal Petr Mužík, ale jeho pokus domácí gólman vyrazil, a jelikož máme ve svých řadách rychlonohého Zdenka Ernekera, tak ten si v pohodě doběhl pro vyražený míč a "uklidil" ho do branky. 0:4. Poté jsme již zápas v klidu a pohodě dohrávali. Zasloužené tři body.

Závěrem dnes nemám slov, jelikož kdo utkání neviděl tak těžko uvěří jaký fotbal kluci dnes předváděli. Snad jim tato hra vydrží ještě zbývající tři kola.

Zápas sledovalo 40 diváků.

 

So 23. říjen 2010, 17:54:20 CEST
j.hyl

!!! FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE !!!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one