FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE

II. třída okresního přeboru

Acko jm.jpg
aaaa.jpeg
garda.jpg
SK VELKÝ ŠENOV  2 : 5 FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  (1:0)
V sobotu dne 21.8.2010 sehrálo naše ´´A´´ mužstvo zápas ve Velkém Šenově. Během zápasu bylo až moc teplé počasí.

sestava domácích: Staněk, Fišer, Tománek, Malý, Salač, Čurgali, Klofáč, Skyva, Podhora, Krejčí, Karan
náhradníci: Nozar, Kara, Toman, Snášel, Muller

sestava hostí: Víšek, Řehák, Voborský, Štarman, P. Trlica, Vašák, Hyl, Hromádko, Erneker, L. Trlica, Vejražka
náhradníci: Veselý, J. Kunta, Nýdr, Cempírek, Forro

rozhodčí: Musil


  Po 20 minutách čekání na pomezní rozhodčí, kteří se i přesto nedostavili, vstoupili naši hráči do velice vyrovnaného zápasu. Velké šance byli během 1. poločasu na obou stranách vyrovnané. Po našem problému od začátku zápasu s neobsazováním hráčů jsme inkasovali ve 32. minutě. Stav 1:0. Měli jsme obrovskou šanci vyrovnat, ve 36. minutě po centru Zdeňka Ernekra a teči Luboše Trlici, promarnil  ,,šanci z metru´´ Vladimír Vašák. Rozhodčí Musil rozhodně nebyl na naší straně! Na Luboše bylo mnoho nedovolených zákroků, ale málokterý byl pro rozhodčího Musila považován za nedovolený!
Po 1. půli stav 1:0.

  V druhém poločase ve 48. minutě mohl být stav 2:0 kdyby domácí hráč ,,Čurgali´´ trefil  téměř prázdnou bránu. V 50. minutě byl potrestán žlutou kartou Vladimír Vašák za řeči na ,,rozhodčího´´. V 51. minutě byl viditelně faulován Luboš Trlica, penalta písknuta nebyla! ,,Spravedlnost vítězí´´ jak řekl na střídačce policista Bohumil Veselý. Poté se stalo to, co se stát mělo! O 1 minutu později (v 52.minutě) využil Jiří Vejražka bezchybnou  přihrávku Luboše Trlici a přehodil gólmana. Stav tedy 1:1.
Bohužel rozhodčí Musil ani o přestávce nezmoudřel a nepochopitelně potrestal žlutou kartou Luboše Trlicu za běžný souboj. Během 2. poločasu jsme se začali dostávat více do šancí! V 57. minutě Jiří Vejražka na oplátku Lubošovi bohužel nenahrál a zkusil své štěstí, bohužel bez odměny, stav tedy nadále 1:1.
   V 66. minutě si udělal výlet na levém křídle Vladimír Vašák a nezištnou přihrávkou přihrál Lubošovi Trlicovi, který proměnil nabídnutou šanci, stav tedy 1:2.
Zápas byl nadále akční, v 68. minutě dostal Jiří Vejražka žlutou kartu za řeči. Ihned v 69. minutě proměnil trestný kop neuvěřitelnou střelou do levého horního rohu Vladimír Vašák. Brankář se ani nepohnul. Dokonale jsme tedy obrátili stav ve 2. půli na 1:3.
   O naše šance rozhodně nebyla nouze, v 73. minutě proměnil Luboš Trlica krásnou hlavičkou přetažený rohový kop, stav 1:4. V 78. minutě dostal Petr Trlica žlutou kartu za jeho poněkud tvrdší bránění!
   V 82. minutě po nesmyslně písklé penaltě, domácí  snížili na 2:4.  Bohužel byl zároveň vyloučen Standa Voborský. V 92. minutě nádherně našel křížnou přihrávkou střídající Bohouš Veselý Luboše Trlicu, ten nahrál na malém vápně Mírovi Hylovi, který bezchybně zakončil a oslavil další premiéru v
  FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE.
 
 

 

So 21. srpen 2010, 20:42:33 CEST
j.hyl

!!! FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE !!!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one