TURNAJ V SEBUZÍNĚ

FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE ZVÍTĚZIL NA TURNAJI V SEBUZÍNĚ

V sobotu 10.8.2013 odehrálo naše „A" mužstvo turnaj v Sebuzíně, kterého se zúčastnila tato mužstva:

FK Český Lev Těchlovice, FK Malé Březno, TJ Svádov-Olšinky a Sebuzín

První semifinále vyhrál domací Sebuzín nad  FK Malé.Březno 2:0.

Naše mužstvo nastoupilo ke druhému semifinále proti celku TJ Svádov-Olšinky.

FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  5 : 1 TJ SVÁDOV-OLŠINKY (4:1)

(TJ Svádov-Olšinky vedl po 15 minutách 1:0, ve 20. minutě vyrovnal z rychlého brejku Jirka Štarman 1:1, na 2:1 otočil krásnou střelou z voleje z 18 metrů Petr Mužík. Na 3:1 zvyšoval  Bohouš Veselý a na poločasový stav 4:1 upravil Zdeněk Erneker. Ve druhém poločase v 80 minutě završuje výhru Jirka Štarman svým druhým gólem v utkání.)

V zápase o 3 místo po nerozhodném výsledku 1:1 na penalty 3:2 vítězí TJ Svádov-Olšinky nad FK Malé Březno.

Finále:

SEBUZÍN  1 : 2  FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  (0:0)

(Ve finále po vyrovnané hře končí poločas 0:0.Ve druhém poločase Sebuzín útočil ale naši hráči drželi nerozhodný stav.První gól finále vstřelil Sebuzín v 75.minutě 1:0, naši hráči se nevzdali a po krásném centru P.Mužíka vyrovnává náš turnajový střelec Jirka Štarman na 1:1.Pomalu se finále schylovalo na penaltový rozstřel, domácí Sebuzín se snažil sice o druhý gól a vítězství v turnaji, ale konec naději jim  udělal Martin Lohnický který z ojedinělého útoku, z 16 metrů trefil spodní kout sebuzínské branky).