3. Kolo "A" mužstvo

FK MIKULÁŠOVICE  4 :  2  FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  (3:2)
V sobotu 16.9.2017 od 16:30 hod. jsme odehráli mistrovské utkání v Mikulášovicích. Zápas se hrál za chladného počasí na travnaté ploše.

Naše sestava: Víšek P., Nídr D., Hyl M., Šindelář M., Štarman J., Fiala O., Boháč O., Hýl F., Adamec M., Kunta P., Trlica P.

Náhradníci: Frič D., Fiala V., Kohout J., Krišanda J.

Rozhodčí: Procházka R., Havran J., Hrubý P.

Od úvodu utkání jsme byli aktivnější a zatlačili jsme domácí mužstvo do defenzivy. Bohužel individuální chyba ve 12. minutě a prohráváme střelou domácího hráče Nováka 1:0. O dvě minuty později ve 14. minutě srovnal netradičně hlavičkou Filip Hýl na 1:1. Ve 30. minutě využil naší převahy ke vstřelení naší druhé branky Petr Trlica, ale do poločasu opět po hrubých chybách inkasujeme dvě branky. Ve 37. minutě srovnal domácí Cao Tran Huy a ve 45. minutě z VPK Soukup 3:2.
   Ve druhém poločase se už k vyložené brankové příležitosti nedostaneme a tak naš střelecký zmar ukončil v 74. minutě domácí Novák, který uzavřel brankový účet utkání na konečných 4:2.
St 1. listopad 2017, 15:19:42 CET