18. Kolo "A" Mužstvo

TJ Spartak Boletice  0 : 3  FK Český lev Těchlovice  (0:1)
V sobotu 12.5.2018 od 17:00 hod. odehrálo naše "A" mužstvo mistrovské utkání v Boleticích n/L. Zápas se hrál za slunečného počasí na travnaté ploše.

Sestava domácích: Novák M., Ženíšek M., Suchomel V., Šorm S., Švec M., Klaban R., Ranftner L., Jindra L., Klaban J., Rohlíček J., Němec J.,

Náhradníci: Procházka P., Křehota M., Podlaha F.,

Sestava hostí: Vorel J., Nídr D., Hyl M., Šindelář M., Leskota A., Adamec M., Hýl F., Fiala O., Novák T., Kunta P., Machač M.,

Náhradníci: Johan O., Frič D., Kohout J.

Rozhodčí: Sejkora P., Jachimstál B., Klaban L. (N)

Do Boletic jsme odjížděli k veledůležitému utkání, závěr soutěže se blíží a k záchraně v soutěži potřebujeme každý bod. Vyrovnané utkání v Boleticích jsme zvládli dobře. V 19. minutě otevřel skóre Tomáš Novák po přihrávce Pavla Kunty 0:1. Za tohoto stavu se také odcházelo do kabin.
Ve druhém poločase přidali naše branky v 60. minutě Michal Machač 0:2 a v 63. minutě opět Tomáš Novák 0:3.
Po 14. květen 2018, 12:24:16 CEST