17. Kolo "A" Mužstvo

FK Český lev Těchlovice  4 : 1  SK Markvartice (1:1)
V sobotu 5.5.2018 jsme od 17:00 hod. přivítali na domácím trávníku poslední celek tabulky SK Markvartice. Zápas se hrál za slunečného počasí na travnaté ploše.

Sestava domácích: Johan O., Nídr D., Hyl M., Leskota A., Adamec M., Hýl F., Fiala O., Novák T., Kunta P., Machač M., Kohout J.,

Náhradníci: Šindelář M., Frič D., Trlica L.

Sestava hostí: Havlíček M., Kolman P., Palan V., Labuda M., Bosák J., Bernat M., Svoboda J., Raba P., Pilík D., Svoboda T., Vlach A.,

Náhradníci: Vítek J., Němeček V., Mrnka J.

Rozhodčí: Hrubý P., Truskavec M, Cvejn M. (N)

Po drtivé porážce v Lipové od Šluknova "B" jsme na domácím trávníku přivítali poslední celek tabulky SK Markvartice a museli jsme bodovat. Úvod utkání byl vyrovnaný, bohužel zaváhání v 5. minutě přineslo první branku hostujícímu mužstvu z Markvartic. Trefil se Vlach. 0:1.  Naše hráče to však nepoložilo a aktivní hrou si vytvořili územní převahu. Ve 20. minutě srovnal stav na 1:1 střelou Pavel Kunta. Tímto stavem skončil i první poločas.
Ve druhém poločase nás v 52. minutě poslal do vedení Tomáš Novák 2:1. V průběhu druhé půle již soupeř strácel síly a Markvartice pro zranění dohrávali v deseti hráčích. V 70. minutě přidal dvoubrankovou pojistku Miloslav Šindelář a v 87. minutě stanovil účet utkání Michal Machač 4:1.
Po 14. květen 2018, 12:20:04 CEST