15. Kolo "A" Mužstvo

FK Český lev Těchlovice  4 : 0  SK Velký Šenov  (1:0)
V sobotu 21.4.2018 jsme od 17:00 hod. odehráli domácí mistrovské utkání s mužstvem SK Velký Šenov. Zápas se hrál za slunečného počasí na travnaté ploše.

Sestava domácích: Vorel J., Nídr D., Hyl M., Hýl F., Leskota A., Adamec M., Fiala O., Machač M., Frič D., Kunta P., Trlica P.

Náhradníci: Kohout J., Trlica L., Krišanda J.

Sestava hostí: Tesař J., Petružálek J., Fučík L., Bálek J., Ahrend K., Pánik J., Smejkal R., Vichterey R., Vebr J., Adámek M., Kramer L.,

Náhradníci: Verner D., Bílý R., Tesárek J., Hrbatsch J., Toman J., Hofman J.

Rozhodčí: Sejkora P., Šefčík L., Toman M.

Zápas byl podobný jako minulý týden s Mikulášovicema. Mírná převaha našeho mužstva se projevila trochu šťastným gólem ve 40. minutě z VPK vstřelil úvodní branku utkání Michal Machač. Poločas 1:1.
Ve druhém poločase se po krásném sólu a tvrdou střelou z brankové čáry pod břevno trefil Luboš Trlica a výstavním gólem zvýšil na 2:0. V 82. minutě přidal hlavou třetí branku Petr Trlica a v 86. minutě střelou s tečí domácího obránce vymetl pravý horní růžek šenovské branky Michal Machač. 4:0.
Po 14. květen 2018, 12:09:31 CEST