14. Kolo "A" Mužstvo

FK Český lev Těchlovice  4 : 0  FK Mikulášovice  (0:0)
V sobotu 14.4.2018 od 17:00 hod. jsme na domácím trávníku hostili mužstvo FK Mikulášovice. Zápas se hrál za slunečného počasí na travnaté ploše.

Sestava domácích: Vorel J., Nídr D., Hyl M., Šindelář M., Leskota A., Adamec M., Fiala O., Machač M., Novák T., Kunta P., Trlica P.

Náhradníci: Frič D., Kohout J., Hýl F., Štarman J., Trlica L.

Sestava hostí: Müller P., Stejskal M., Soukup M., Soukup J., Křehký F., Nehněvajsa J., Novák L., Linhart O., Cao Tran Huy, Briestenský M., Miláček K.,

Náhradníci: Weihs V., Vích J., Neruda J., Miller P.

Rozhodčí: Forro S., Kadora O. a Cvejn M. (N)
Od úvodu utkání jsme byli aktivnější a vytvořili si i několik dobrých brankových příležitostí. Bohužel jsme je nedokázali proměnit a tak skončila první půle bez branek. 0:0.
Druhý poločas to už bylo o něčem jiném. v 58. minutě vstřelil Tomáš Novák úvodní branku utkání, když se krásně trefil z VPK. V závěru v 84. minutě uklidnil náše mužstvo Pavel Kunta krásnou střelou 2:0. Odevzdaný soupeř ještě v posledních minutách dvakrát inkasoval v 90+2 a 90+4 minutě  se krásně dvakrát trefilTomáš Novák a stanovil tak účet pro nás krásného utkání 4:0.
Po 14. květen 2018, 12:04:38 CEST