13. Kolo "A" Mužstvo

TJ Krásná Lípa  3 : 1  FK Český lev Těchlovice  (2:1)
V sobotu 7.4.2018 odehrálo naše "A" mužstvo mistrovské utkání v Krásné Lípě. Zápas se hrál za slunečného počasí na travnaté ploše.

Sestava domácích: Drahoňovský J., Pešír M., Stankovič T., Helle R., Pallag L., Sekyra D., Holubek D., Roubíček J., Kasal P., Hroník T., Matějka F.

Náhradníci: Huňara N., Stibor R., Smejkal M.

Sestava hostí: Vorel J., Nídr D., Hyl M., Šindelář M., Leskota A., Adamec M., Fiala O., Machač M., Johan O., Kunta P., Trlica P.,

Náhradníci: Frič D., Kohout J., Štarman J., Hýl F.

Rozhodčí: Kadora O., Kalvach J. a Boháč O. (N)

Druhý jarní zápas nás "zavál" na hřiště druhého celku tabulky Krásnou Lípu.  Od úvodního hvizdu jsme byli pod tlakem domácích a pouze jsme se bránili. Přesto jsme úvodní branku vstřelili my. Ve 14. minutě po faulu na Pavla Kuntu v pokutovém území otevřel z penalty skóre Petr Trlica.  Ve 24. minutě zahrávali domácí také pokutový kop a srovnali stav utkání na 1:1.  Ve 35. minutě byl domácím obráncem faulován Oldřich Johan, který musel s pohmožděnými žebry do rumburské nemocnice. V nastavení prvního poločasu domácí Helle vstřelil druhou branku. 2:1.
Po přestávce ve 49. minutě přidal z pokutového kopu domácí Hroník třetí branku Krásné Lípy. 3:1. Bohužel jsme v úvodních dvou utkáních nezískali ani bod.
Po 14. květen 2018, 12:05:10 CEST