12. Kolo "A" Mužstvo

FK Český lev Těchlovice  0 : 1  FK Malšovice  (0:1)
V sobotu 31.3.2017 od 16:30 hod. odehrálo naše mužstvo první jarní utkání OP Děčín na domácím trávníku s mužstvem FK Malšovice.

Sestava domácích: Vorel J., Nídr D., Hyl M., Šindelář M., Leskota A., Adamec M., Fiala O., Hýl F., Frič D., Kunta P., Trlica P.

náhradníci: Štarman J., Kohout J., Johan O.

Sestava hostí: Spišák L., Kubeš J., Zápotocký V., Schmidt V., Klínský T., Janda J., Litovčenko J., Dědič A.,, Kutzler J., Trča T., Štípský J.

náhradníci: Řeháček J., Hvozdovič P., Podloučka J., Křápek V., Radosta O., Kolinger P., Kopiar J.

Rozhodčí: Oborník J., Malaník D. a Hartig L.

Úvod do jarní části soutěže Okresního přeboru Děčín nám nevyšl. V prvním utkání jsme podlehli brankou z 10. minuty, kterou vstřelil malšovický Klínský. Vyrovnaný zápas jsme ještě měli možnost zdramatizovat, protože soupeř hrál od 61. minuty bez vyloučeného střelce jediné branky utkání Klínského. Bohužel se nám branku vstřelit nepodařilo a tak jsme začali jaro porážkou 0:1.
Po 14. květen 2018, 12:04:53 CEST