FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  1 : 1  TJ TATRAN RYBNIŠTĚ  (0:0)  PK (5:4)
V sobotu 28.10.2017 odehrálo naše mužstvo na domácím trávníku mistrovské utkání s Tatranem Rybniště. Zápas se hrál za chladného počasí na travnaté ploše.

Naše sestava: Víšek P., Nídr D., Hyl M., Šindelář M., Štarman J., Adamec M., Novák T., Fiala O., Gálik O., Kunta P., Trlica P.

Náhradníci: Frič D., Kohout J., Hýl F., Fiala V.

Rozhodčí: Hrubý P., Pöschko J., Jachimstál B.

První poločas se hrál oboustranně otevřený fotbal. Vypracovali jsme si i několik brankových příležitostí. Také soupeř mohl skórovat, ale poločas skončil bezbrankovou remízou.
   Ve druhém poločase už bylo znát, že nám chybí někteří hráči základní sestavy, kteří museli pro zranění v prvním poločase odstoupit z utkání. V 50. minutě vstřelil hostující Škvor úvodní branku utkání. 0:1. Po mnoha nepřesnostech v naší hře jsme se přeci jen dočkali. V 56. minutě po přihrávce Davida Nídra vyrovnal Pavel Kunta. 1:1.
   Na řadu přišli pro nás již čtvrté pokutové kopy v řadě. Petr Víšek dva pokusy hostí zneškodnil a tak jsme si už po třetí v řadě připsali pro nás důležitý bonusový bod.
St 20. prosinec 2017, 21:47:45 CET