FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  0 : 0  TJ SPARTAK BOLETICE  (PK 4:3)
V sobotu 14.10.2017 od 15:30 hod. odehrálo naše mužstvo na domácím hřišti mistrovské utkání se Spartakem Boletice. Zápas se hrál za polojasného počasí na travnaté ploše.

Naše sestava: Víšek P., Nídr D., Hyl M., Šindelář M., Štarman J., Adamec M., Novák T., Fiala O., Gálik O., Kunta P., Trlica P.

Náhradníci: Trlica L., Hýl F., Vejražka J., Kohout J., Krišanda M., Krišanda J., Boháč O.

Rozhodčí: Michek P., Beneš K., Hrneček L.

Delegát: Kropáč F.

Od úvodního hvizdu se hrál na obou stranách vyrovnaný zápas. Boletice se však častěji dokázali dostat do zakončení, ale dobře chytající Petr Víšek šance  zlikvidoval. Do poločasu se do výrazné brankové příležitosti žádné mužstvo nedostalo. Poločas 0:0.
   Ve druhém poločase nás při střele hostí zachránilo břevno. Skvělým zákrokem nás v závěru utkání podržel Petr Víšek, který zastavil míč po odrszu od břevna na brankové čáře. Utkání skončilo bezbrankovou remízou 0:0.
Pokutové kopy jsme zvladli bezchybně a tak jsme si připsali pro nás důležitý bonusový bod.

St 20. prosinec 2017, 21:48:33 CET