TJ SK MARKVARTICE  2 : 1  FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  (1:0) PK 4.2
V sobotu 7.10.2017 od 16:30 hod. odehrálo naše mužstvo mistrovské utkání v Markvarticích. Zápas se hrál za velmi chladného počasí na travnaté ploše.

Naše sestava: Víšek P., Nídr D., Krišanda M., Kunta P., Šindelář M., Štarman J., Trlica P., Boháč O., Fiala O., Frič D., Gálik O.

Náhradníci: Hýl F., Johan O., Kohout J.

Rozhodčí: Hrubý P., Procházka R., Havran J.

Toto utkání byl zápas dvou posledních mužstev tabulky a tak jsme pomýšleli na dobrý výsledek.  V úvodu utkání nás zmrazil svým výrikem rozhodčí Hrubý, který po teatrálním pádu domácího hráče v pokutovém území nařídil pokutový kop. Petr Víšek však tuto výhodu domácích zneškodnil a tak se pokračovalo za nerozhodného stavu 0:0. Celý první poločas jsme byli herně lepším mužstvem s několika brankovými příležitostmi. Až hlavička Oldy Johana ve 34. minutě otevřela skóre utkání. 0:1. Do poločasu jsme ještě měli několik možností navýšit brankový náskok, ale nepodařilo se. 0:1.
   Druhý poločas už byl vyrovnaný a i domácí celek se dostával do brankových příležitostí. Bohužel v 71. minutě domácí srovnali po VPK, který skončil na břevnu se míč dostal k domácímu Hodboďovi a ten vyrovnal na konečných 1:1.
   Bohužel nám pokutové kopy nejdou a tak po prohře 4:2 zústal prémiový bod v Markvarticích.

St 20. prosinec 2017, 21:48:52 CET