FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  3 : 1  SK ŠLUKNOV "B"  (2:0)
V sobotu 30.9.2017 od 16:00 hod. jsme na domácím trávníku přivítali SK PLASTON Šluknov "B". Zápas se hrál za polojasného počasí na travnaté ploše.

Naše sestava: Víšek P., Nídr D., Hyl M., Šindelář M., Štarman J., Fiala O., Novák T., Hýl F., Adamec M., Kunta P., Trlica P.

Náhradníci: Frič D., Trlica L., Johan O., Gálik O., Kohout J., Jindra L., Krišanda M.

Rozhodčí: Dvořák M., Mareš J., Truskavec M.

V tomto utkání už naše mužstvo muselo bodovat. A tak jsme od prvních minut hráli kombinačně dobrý fotbal. Naši hru uklidnila i rychle vstřelená první branka. V 16. minutě se po dorážce tvrdou střelou trefil Milda Šindelář. 1:0. O tři minuty později uklidnil naši hru po snaze o vítězství sólovou akcí Tomáš Novák 2:0. A tímto stavem se odcházelo do kabin.
   Po přestávce ve 49. minutě zvyšoval po pěkné akci Jirka Štarman na 3:0, ale hosté ještě zápas zdramatizovali a snížili v 73. minutě Králem na 3:1. Dobře herně zvládnutý závěr utkání nám přinesl první tři body v nové sezóně.

St 1. listopad 2017, 15:20:16 CET